Ліко-Світ Венеція

Ліко-Світ Венеція


Дошкільний навчально-виховний комплекс, що складається з двох корпусів: «Ліко-Світ Венеція» — корпус І для дітей від 3 до 6 років «Ліко-Світ Венеція» — корпус ІІ для дітей від 2 до 5 років.

Ступенева освіта дозволяє правильно виховати дитину починаючи від 2 років і гармонійно підготувати її до школи. В садочку створено всі необхідні умови задля всебічного розвитку кожної дитини.

Колектив "Ліко-Світ Венеція" не виділяє пріоритетні напрямки – лише все в комплексі дасть потрібний результат. Вихованці садочку мають бути і розумними, і вихованими, і здоровими як фізично, так і психологічно, красивими, радісними.

Педагогічний колектив – це активні, життєрадісні та позитивні люди. Всі працівники – висококваліфіковані професіонали, які віддані своїй справі. Немає у стінах "Ліко-Світ Венеція" вихователя, якого б дітки не любили чи боялися. І педагоги, і діти, і батьки – всі одна дружня команда.

Приміщення "Ліко-Світ Венеція" — це простір. Світлий, яскравий, різнобарвний вільний простір. Авторське оформлення кожного класу і сучасний, креативний дизайн інтер’єру – сприяють естетичному розвитку. Важливо, що в усіх приміщеннях проходить кварцування та у кожній кімнаті є зволожувачі повітря. Про чистоту в садочку ретельно дбають. Здоров’я дитини – перш за все.

У "Ліко-Світ Венеція" велика увага приділяється правильному і збалансованому харчуванню дітей. Страви готуються на власній кухні із сучасним обладнанням та під керівництвом висококласних кухарів. (детальніше Ви можете прочитати в рубриці «Харчування»).

 У "Ліко-світ Венеція" є власні соляні кімнати, які дітлахи із задоволенням відвідують та оздоровлюються.

Не менш важливим є фізичний розвиток дитини. Цікаві заняття фізкультурою полюбляють усі – від найменших до найстарших. Творчий розвиток. Не розвинути дитину, а створити таке середовище, в якому вона максимально розкриється – під цим лозунгом в "Ліко - Світ Венеція" створено багато розвивальних, пізнавальних кімнат для занять. Техніки Лего-конструювання, кімната пісочної анімації, яскраве наповнення кожного кабінету. Нудно дитині точно не буде. Дітям має бути цікаво. В "Ліко-Світ Венеція" є власна кінозала, автодром, сенсорні кімнати, лабіринти та ще багато цікавого.

Все це, колектив виховного комплексу "Ліко-Світ Венеція", створили заради дітей. І найвищою оцінкою для них є те, що малеча з радістю приходить зранку в садочок і зовсім не хоче розлучатися з ним ввечері.

"Ліко-Світ Венеція" — садочок, де виховуються щасливі діти.
Контакти

+380 (44) 596 51 35 - Ліко-Світ Венеція
+380 (44) 492 31 02 - Ліко-Світ


Посилання


Адреса

Київ
вул. Конєва, б.12-А - Ліко-Світ Венеція; вул. Академіка Вільямса, 11, корп.2 - Ліко-Світ