Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Писанкарство онлайн!

Писанкарство онлайн!


Кожного року студія "Ліхтарик" проводить десятки майстер-класів з писанкарства для дорослих і для дітей, в студії та в офісах.

Цього року все інакше, не втримались і вирішили, що карантин не завадить провести писанкарство. Цього разу вперше онлайн.

Вам розкажуть про історію писанки та значення символів. Зробите покроково писанку. Вам розкажуть весь процес та допоможуть самостійно зробити невід'ємний атрибут Великодня.

Взяти участь можуть як діти, так і дорослі. Дуже радимо приєднуватись всією родиною та налаштовуватись на свято.

В суботу, 18 квітня, напередодні Великодня проведуть об 11.00 в Zoom майстер-клас по писанкарству.

Вартість 100 грн.

Для бронювання місця - пишіть.

Що потрібно?

Фарби анілінові, оцет, яйце, писачок, віск, свічка, олівець, паперова або пластикова тарілочка (щоб яйце не скотилося), серветки або паперові рушники (багато)


Як розвести фарбу?

Вміст пакетику висипати в ємкість (банку щоб влізло яйце), додати окріп до половини (щоб яйце змогло зануритися), перемішати та почекати поки охолоне, додати ложку оцту. Також потрібно підготувати окрему ємкість з оцтом в яку зможемо занурити яйце.


Яйця: якщо яйце не видувати, потрібно взяти біле гладке яйце без сіреньких ліній. Яйце бажано свіже. Занурити його на декілька хвилин в теплу воду, щоб змити маркування. До води додати краплю миючого засобу. Через декілька хвилин витягти яйце та легенько змили маркування губкою.


Вік

6+


Вартість

участь: 100 грн


Телефон

+380 (68) 270 70 86
+380 (95) 661 33 81
+380 (67) 501 49 93


Посилання


Адреса

Київ