Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ПисанкарствоАрт-студія "Ліхтарик" запрошує вас приєднатися до цього сакрального дійства, під час якого у вас буде можливість створити свою власну писанку!

На майстер-класі з писанкарства в Києві художники розкажуть про її символічний зміст та історію виникнення.

Писанкарство цікаве не лише тим, що має довгу та цікаву історію, до всього – це ще дуже захоплюючий багатоетапний процес:

  • спочатку вам запропонують обрати малюнок, який би ви хотіли зобразити;
  • потім ви нанесете візерунок олівцем;
  • після цього наведете певні елементи гарячим воском за допомогою писачка. Коли ви опустите яйце у фарбник і продовжите роботу, ці елементи залишаться білого кольору. І так з кожним наступним шаром.

Цей процес буде цікавий і дорослим, і дітям, а готова писанка стане чудовим подарунком близькій людині або ж найкрасивішою прикрасою святкового столу.

Крім особливого інструмента для писанкарства – писачка – яйце розфарбовується за допомогою воску або спеціальних фарб. На заняттях в арт-студії “Ліхтарик” все це буде у вашому розпорядженні. Ви будете мати змогу випробувати себе в різних техніках писанкарства і обрати ту, яка найбільше до душі.

Тільки уявіть: справжня українська писанка, яку ви покладете в святковий кошик, буде створена вашими власними руками! Ви зможете особисто долучитись до збереження християнських звичаїв та традицій, а головне – навчити цьому дітей. Тож обирайте зручний час, беріть із собою всю сім’ю й приходьте до нас на майстер-клас із писанкарства!


Вік

6+


Вартість

Вартість участі: 200 грн


Телефон

+380 (68) 270 70 86
+380 (95) 661 33 81
+380 (67) 501 49 93


Посилання


Адреса

Київ
вул. Бастіонна, 5А

Як дістатися?

Наша затишна студія знаходиться по дорозі до ботанічного саду на Печерську. Найближче метро Дружби народів (10 хвилин пішки).

Також до нас можна доїхати 14 та 38 тролейбусом, 62 та 119 автобусом або 416, 444, 450, 491, 520, 590 маршрутками.

Вхід у двір по вулиці Бастіонна 5/13. Код на дверях 1к.