Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Книжкова ілюстрація

Книжкова ілюстрація


Кожна дитина – талановитий художник. Навіть якщо поки що вам так не здається, – відкиньте сумніви та приводьте своїх малюків до арт-студії “Ліхтарик” на книжкову ілюстрацію для дітей.

Досвідчений педагог та художниця відмінно розуміється на дитячих книжках, віршиках та цікавих історіях, а ще вона створює мультики.

Художник навчить дітей малювати почуте та ілюструвати книжки. Уявіть лишень: ваша дитина не просто малює, щоб малювати, а свідомо зображує героїв почутих казок, розуміючи задум автора та проаналізувавши історію, складає власне бачення про твір.

Книжкова ілюстрація для дітей: про що дізнаються малюки

На занятті дітки вчаться визначати персонажів віршиків, будувати композицію, робити ескізи та малювати повноцінні сюжетні ілюстрації.

Унікальний курс книжкової ілюстрації для дітей передбачає розробку та друк повноцінної книги з малюнками юного ілюстратора. Така книга – гарна пам’ять на роки, а також чудовий подарунок близьким. Та й взагалі – мало хто з дітей зможе похвалитися таким суттєвим здобутком, тому не втрачайте цю чудову можливість!

 

Заняття передбачені для діток віком від 5 до 10 років. Успішно вчити малюків малювати можна починати вже в дошкільному віці, але особливо цікавими такі майстер-класи будуть для школяриків, адже саме вони є найбільш активними “чомучками” з багатою фантазією! Навіть не вагайтеся: книжкова ілюстрація для школярів в Києві подарує хлопчикам та дівчаткам багато яскравих емоцій та позитивних вражень!

Потіште своїх діток приємним сюрпризом – приведіть їх в нашу студію на заняття з книжкової ілюстрації!


Вік

5–10


Вартість

Дитячий квиток: 200 грн (При купівлі абонемента діють знижки)


Телефон

+380 (68) 270 70 86
+380 (95) 661 33 81
+380 (67) 501 49 93


Посилання


Адреса

Київ
вул. Бастіонна, 5А

Як дістатися?

Наша затишна студія знаходиться по дорозі до ботанічного саду на Печерську. Найближче метро Дружби народів (10 хвилин пішки).

Також до нас можна доїхати 14 та 38 тролейбусом, 62 та 119 автобусом або 416, 444, 450, 491, 520, 590 маршрутками.

Вхід у двір по вулиці Бастіонна 5/13. Код на дверях 1к.