8 вересня 2020 року lifecell розпочинає перший етап програми стажування студентів українських вишів Jump into life:).
Відкрито прийом заявок на участь, який триватиме до 31 грудня 2020 року.
Про програму
Проєкт Jump into life:) lifecell реалізовує з 2009 року. Основна мета – забезпечити студентам практичний досвід, навчити виконувати робочі завдання та допомогти набути професійних компетенцій. Програма допомагає долати проблему відсутності досвіду роботи у випускників вишів та популяризує, зокрема, профільні технічні спеціальності. Стажування в компанії можна пройти за наступними напрямками: телеком-спеціальності, IT, маркетинг, зв’язки із громадськістю, аудит, економіка, фінанси, юриспруденція, продажі, адміністративні спеціальності.
Географія програми
Стажування можна пройти як в головному офісі lifecell у Києві, так і в регіональних офісах у Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Вінниці та Миколаєві.
Етапи програми
⦁ 07 вересня 2020 р. - 31 грудня 2020 р. – прийом заявок та відбір учасників. Існує кілька рівнів відбору аби визначити соціальні та професійні навички студентів, а також допомогти їм обрати сферу стажування. Перший рівень відбору – телефонна співбесіда з експертом з рекрутингу lifecell; далі – зустрічі з менторами з різних підрозділів у форматі speed dating та проходження спеціально розробленої бізнес-гри. Подати заявку на участь можна за посиланням: https://www.lifecell.ua/ru/o_lifecell/karera/programma-jump/
⦁ 01 лютого 2021 р. - кінець травня 2021 р. – стажування;
⦁ кінець травня 2021 р. – захист командних проєктів, які студенти готують упродовж стажування. Кожен фіналіст отримує сертифікат про проходження програми Jump into life:), рекомендації ментора та HR-експерта щодо побудови успішної кар’єри.
Як відбувається стажування
За кожним із «джамперів» закріплюється індивідуальний ментор з числа найдосвідченіших професіоналів компанії. Упродовж стажування він ділиться зі студентом своїми знаннями й досвідом, надає зворотний зв’язок. Під керівництвом менторів студенти беруть участь у реалізації бізнес-завдань. Крім того, студенти відвідують професійні тренінги та майстер-класи з телекомунікацій, управління проєктами, публічних виступів, діджитал-комунікацій, підготовки до співбесіди тощо. Графік програми узгоджується індивідуально студентом і ментором. Це дозволяє молоді брати участь у програмі та продовжувати навчання у виші в звичному режимі.
Робота в lifecell
За період реалізації проєкту майже 400 студентів успішно пройшли навчання в компанії, а 146 із них стали частиною команди lifecell. У 2020 році 40 колишніх «джамперів» продовжують працювати та розвивати свою кар’єру в компанії.
Наталія Дороніна, керівниця департаменту управління персоналом lifecell:
«Потенціал розвитку сучасної молоді можна порівняти зі стрімкістю росту сучасних технологій. Ми також змінюємо, розвиваємо та вдосконалюємо Jump into life:), постійно шукаючи новітні підходи та інструменти щоб зробити нашу програму ще більш ефективною та допомогти молодим людям реалізувати себе та стати справжніми професіоналами. Адже ми також навчаємося у наших джамперів, опановуючи нові унікальні скіли, притаманні саме молодому поколінню».
Андрій Рижко, старший інженер інвестиційного планування радіомережі, колишній «джампер»:
«Я брав участь у Jump into life:) понад чотири роки тому. Це було дуже складно і цікаво водночас. У той час ми в інституті вивчали ази технології 2G, а в lifecell, мені пощастило долучитися до першого в Україні запуску 3G. Я не знав про особливості обладнання різних виробників і як його під’єднати, а реальна робота разюче відрізнялась від моїх уявлень про неї. Знань, отриманих у ВУЗі, не вистачало. Проєкт Jump into life:) дав мені унікальний професійний досвід та роботу, яку я люблю. Сьогодні я вже курую увесь процес модернізації мережі lifecell до стандарту 4G, беру безпосередню участь у тендерах на закупівлю обладнання та, навіть, у тестуванні 5G».
Про інші соціальні та освітні ініціативи lifecell можна дізнатися за посиланням.
Вік
17+