Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День відкритих дверей у Legion дзюдо клубЗапрошуємо вас та ваших дітей на захопливий та незабутній "День відкритих дверей" у дзюдо клубі "Legion"!

 

Цей захід спеціально розроблений для дітей від 3 років, щоб вони могли долучитися до захопливого світу дзюдо та відкрити перед собою нові можливості.

Програма події включає:

  • Знайомство з дзюдо: На заході діти дізнаються, що таке дзюдо та які можливості воно відкриває. Інструктори розповідатимуть про основні техніки та правила гри.
  • Демонстраційні бої: Маленькі гості матимуть змогу спостерігати за демонстраційними боями, де наші висококваліфіковані дзюдоїсти продемонструють свою майстерність. Це надихне дітей на вивчення цього чудового виду спорту.
  • Спортивні ігри та розваги: Ми організуємо цікаві спортивні ігри та розваги, які допоможуть дітям відчути себе частиною команди та зробити перші кроки в світі дзюдо.
  • Знайомство з тренерами: Ваші діти зможуть познайомитися з нашими досвідченими тренерами, які готові допомогти розвивати їхні навички та потенціал.
  • Сюрпризи та подарунки: Для маленьких гостей ми підготували сюрпризи та подарунки, які зроблять цей день ще яскравішим.

 

Не пропустіть цю чудову нагоду поглибити знання вашої дитини про спорт, познайомити їх із здоровим способом життя та підтримати їх у розвитку. Запишіться на "День відкритих дверей" у дзюдо клубі "Legion" та разом із нами відкрийте нові горизонти!

 

Долучайтеся разом із своєю сім'єю та візьміть участь у захопливому світі дзюдо разом із нами! Будемо раді бачити вас на нашому заході!

Запис за нашими телефонами!

 

В нашому залі є укриття та альтернативне освітлення, тренування проходять за графіком майже за будь-яких умов і за дитину можна бути спокійним.


Вік

3–12


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (93) 782 00 31


Посилання


Адреса

Київ
пр-кт Берестейський (Перемоги) 4, Київ

Як дістатися?

Будівля перед заправкою Амік, вхід за шлагбаум, 6й поверх