Школа МиловараМильна вечірка в День Народження!

День народження - найочікуваніше свято для кожного малюка. Якщо Ви хочете зануритися разом з дитиною у світ позитиву і гарного настрою, то Вам в цьому допоможе Київська Мануфактура Мила. Ми подаруємо Вам і Вашим гостям майстер - клас з миловаріння. У всіх буде можливість власноруч зробити мило оригінальної форми, з улюбленим кольором та ароматом.

Відсвяткувати День народження Вашої дитини можна завітавши до Офісу Київської Мануфактури Мила (м. Дарниця, вул. Андрія Малишка 5). Можете запросити нас додому, в дитячий садок, школу, в розважальний центр або кафе.

На майстер – класі ми:

 • одягнемо всіх у форму миловара з усіма атрибутами;
 • розкажемо для чого і як правильно мити руки;
 • ознайомимо з компонентами, які необхідні для приготування мила;
 • надамо можливість кожному зробити мило власними руками.

Тривалість майстер-класу – 1,5 години.

Кожний із гостей обов’язково отримає:

 • диплом Магістра Миловаріння;
 • фото у одязі миловара на згадку;
 • зроблені власноруч мильні шедеври;
 • фірмові подарунки від Київської Мануфактури Мила.

У вартість майстер-класу входять усі необхідні інгредієнти, хімічні елементи та засоби особистої безпеки для роботи з ними.

Записуйтесь тут

 • Від 6 до 14 років
 • Вартість - 250 грн.

На мильну вечірку потрібно записуватися за тиждень.

Графік проведення: понеділок-неділя в зручний для вас час https://kmm.kiev.ua/KmmSchool/#tab-17


Школа Миловара -  магічне місце, де створюється мило ручної роботи!

Наша історія, в першу чергу, історія магії. Магії миловаріння, якою захоплюється кожен, хто працює в Київській Мануфактурі Мила, і яку ми прагнемо дарувати всім бажаючим. Наша компанія почала своє існування в 1996 році, і ми вже відсвяткували своє 20-ти річчя. 

Всі інгредієнти, що використовуються у Київській Мануфактурі Мила, мають тільки природне рослинне походження. І наша продукція дійсно українська. Тут міститься цілюща сила стародавніх Карпат, аромат  степових трав, свіжість кришталевих вод України, чистота заповідних куточків рідної природи і майстерність кращих вітчизняних технологів - миловарів. У виробництві нашої продукції ми також використовуємо інгредієнти, що й легендарні французькі парфумери. Наш постачальник, L.A.P.H.T Phytofrance із міста - Крозон, має вікову історію і вишуканий підхід до створення високоякісних ефірних масел.

Наш асортимент включає в себе понад 150 ексклюзивних продуктів. Їх аромат, лікувальні та косметичні властивості заслуговують на найвищу оцінку всіх, хто їх використовує. І це 40 000 людей по всій країні.

Якщо Вашій дитині, чи навіть дорослому, цікаво знати, як робиться мило у домашніх умовах - завітайте до «Школи Миловара» на майстер-клас, і ми гарантуємо, що Ваша дитина буде дуже задоволена і набуде нового хобі.

Є майстер-класи для дітей від 4 до 14 років, а також для дітей старше 14 років. Його ведуть не просто технологи, а професійні педагоги з профільною освітою. Вони вміють знаходити з дітьми спільну мову, пояснювати усе у дохідливій ігровій формі і показувати на практиці, яким захоплюючим заняттям є домашнє миловаріння. 

Кожен юний учень "Школи Миловара" обов’язково отримує:

 • диплом Магістра Миловаріння;
 • фото у одязі миловара на згадку;
 • зроблені власноруч мильні шедеври;
 • фірмові подарунки від Київскої Мануфактури Мила.

У вартість майстер-класу входять усі необхідні інгредієнти, хімічні елементи та засоби особистої безпеки для роботи з ними.
Заходи організатора

День народження зі Школою Миловара

1 Вересня 2022 - 1 Вересня 2023, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Час роботи

Пн–Сб 10:00–19:00.


Контакти

+380 (44) 221 14 14
+380 (50) 321 14 14
+380 (67) 333 14 14
+380 (93) 170 16 37
zakaz@kmm.kiev.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. А.Малишка, 5 (м. Дарниця)