Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курс "Історія мистецтва через образи і речі". Заняття 15

Кожного вівторка буде проходити нове заняття курсу "Історія мистецтва через образи і речі".

 

Протягом курсу улюблені образи стануть для дітей провідниками у світ історії мистецтва.

 

Як зображували майстри різних епох те, що ми добре знаємо та любимо: тварин і природу? Як по-різному можна зобразити один і той самий образ? Разом з викладачем курсу роздивимось видатні шедеври і знайдемо в них багато цікавого і близького.

 

На заняттях дитина познайомиться з основними художніми стилями та цікавими сюжетами, спробує працювати в різних мистецьких техніках і отримає унікальний художній досвід. 

 

Програма курсу складається з 16 занять.

Тема 15 заняття: "Історія мистецтв через ... посуд".

Ми звикли  користуватися посудом, він може бути дуже різним: від велетенських ритуальних сосудів для  урочистого таїнств до вишуканих цукорниць. Але, як неодмінний супутник людини, посуд теж потрапив у історію живопису.

Яким він буває і як художникам вдається передати скло, порцеляну, метал, дерево? Будемо роздивлятися посуд на картинах художників різних епох і створимо власний ескіз посуду.

 

Програма для дітей «Історія мистецтва через образи і речі» розроблена експертами Культурного Проекту враховуючи дослідження мистецтвознавця і закордонного лектора Культурного Проекту Франсуази Барб-Галь. Радимо також почитати інтерв`ю з лекторкою курсу Оксаною Садовенко – про те, як навчити дітей розумітися на мистецтві. 

 

 

Дізнатися більше про виклада курсу та відгуки інших батьків можна за посиланням.


Вік

5–7


Адреса

Київ
бульвар Тараса Шевченка, 12, Національний музей Тараса Шевченка