Культурний Проект Діти – організація, що здійснює освітні програми у сфері візуального мистецтва.
Культурний Проект з 2009 року успішно реалізовує освітні програми в різних напрямах гуманітарних наук. Донедавна такі програми розраховані на виключно на дорослу аудиторію, проте організатори платформи вирішили запропонувати новий формат позашкільного навчання і презентували новий напрям - Культурний Проект Діти.
Освітні програми з філософії, музики та живопису створені, щоб розуміти та відчувати мистецтво, як одну з мов світу. Під час навчання чуттєвий досвід спілкування з мистецтвом не протиставляється його раціональному сприйняттю, а виходить на перший план.
Три важливих вітаміни, які організатори вважають потрібними додати до процесу навчання дітей та підлітків:
- Порція натхнення. Розбудити інтерес та розвінчати кліше нудних тем – професійні педагоги здатні на справжні дива. Експерти Культурного Проекту Діти покажуть, як легко вчитися із запалом та щасливою посмішкою.
- Систематична ерудиція. Кожне заняття є послідовними частинами однієї загальної картини. Крок за кроком будується цілісна картина багатовимірного світу.
- Творчість разом з дітьми. Можливість для батьків відвідувати окремі заняття та цілі курси, створювати спільно з дитиною маленькі шедеври, читати та обговорювати, задавати питання та мислити разом зі своїми дітьми, відкриваючи несподівані сторони одне одного.
Наталія Жеваго, засновниця Культурний Проект Діти: "Ми не вчимо майстерно володіти пензлем чи досконало грати на музичних інструментах, але знаємо, як розбудити в дитині любов до музики та живопису. Покажемо, що культура є невичерпним джерелом задоволення. Тренуємося пізнавати себе та світ через поєднання власного творчого досвіду з творчим досвідом людства".
Культурний Проект Діти – це можливість спільно зі своєю дитиною підійти впритул до шедеврів світового надбання, дізнатися про тих, хто їх створював, і отримати від цього задоволення. Чи досить добре ви знаєте, на що здатна ваша дитина? А Ви разом з нею? Чи готові Ви показати своїй дитині власну жагу до знань та ходити з нею на заняття разом?
Наталя Жеваго
Засновник