Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Весняний табір "Секрети домашніх тварин"28 березня - 1 квітня, класна компанія та цікава тема "Секрети домашніх тварин", в рамках якої діти візьмуть участь у соціальній ініціативі. Круто, правда ж?

Учасники відкриють для себе тварин-митців, які створюють свої картини. Дізнаються, як тварини надихають авторів і стають головними героями художніх творів та фільмів.

Дізнаються про найпопулярніші професії для тварин та познайомляться з соціальною роботою притулків. Візьмуть участь у доброчинності: створять іграшки для притулку тварин.

Дізнаються про особливості котів та собак, їх звички, поведінку, познайомляться з різновидами порід та супер можливостями домашніх улюбленців.

Створять для себе цікаві образи, разом з менторами організують та відпочинуть на вечірці з конкурсами, сюрпризами та подарунками.


Локація:  м. Львів, вул. Угорська, 12Е


Подаруйте дітям канікули мрії. Де вони не лише будуть веселитися та активно проводити час, а й отримувати досвід. Особливістю цього табору є те, що після його завершення кожен стане трішечки добрішим та свідомішим.

Зареєструватися: https://bit.ly/3s7eUJg


Вік

5–13


Вартість

Участь в таборі: 4200 грн


Телефон

0800 330 810


Посилання


Адреса

Львiв
м. Львів, вул. Угорська, 12Е