Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Мовний табір у Великобританії

Мовний табір у Великобританії


Вже другий рік британські партнери Креативної Міжнародної Дитячої Школи – Rydal Penrhos School – гостинно приймають наших дітей за програмою інтеграції.

 

Цього року британський табір КМДШ відбудеться 22-23.03 – 5-6.04 (в залежності від дати перельоту).

Два тижні українські школярі житимуть і навчатимуться у місті Colwyn Bay – Північний Уельс. На сайті Rydal Penrhos School чудово описана ця місцевість, багата на історію та краєвиди.

 

Переваги участі у британському таборі КМДШ:

  • цілковите занурення в систему освіти Великобританії – учні навчатимуться на рівні з британськими школярами, вивчатимуть предмети, відповідатимуть на уроках, робитимуть домашні завдання так само, як їх британськи однолітки;
  • знайомство з культурою Уельса та Англії – через спілкування з місцевими жителями, спостереження за їх стилем життя, звичками та поведінкою, відвідування уроків та екскурсії;
  • практика спілкування та навчання англійською мовою – відвідування уроків, підготовка та презентація завдань, робота та ігри в командах спонукатимуть дітей розуміти та використовувати англійську.

 

Вартість участі у таборі: 1400 брит. фунтів. До вартості включені:

  • навчання в Rydal Penrhos School два тижні;
  • проживання та харчування;
  • екскурсії;
  • супровід дорослих (3 дорослих на 25 дітей).

Окремо сплачується вартість авіаперельоту та візи (приблизно 20 тис. грн. – в залежності від дати покупки авіа квитків).
Кількість місць у таборі: 25. 
Запис на співбесіду і додаткова інформація у пані Людмили за тел.: (096) 479-09-88.

 

У зв'язку з тривалою процедурою оформлення документів кінцевий термін подачі заявок на участь таборі - 20 січня 2017 року!


Вік

9+


Вартість

Табір у Великобританії: 45500 грн


Телефон

0800 330 810


Посилання


Адреса

Київ
вул. Голосіївська, 13г