Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

КМДШ_Weekend: СУПЕРГЕРОЇ ВІДРОДЖЕННЯЗнайомимося з Титанами Відродження та їх супер силами!

  • Мікеланджело – художник, скульптор, архітектор і просто геній. Серед найвідоміших його скульптурних робіт — «Давид», «Вакх», «П’єта», статуї «Мойсея», «Лії» та багато іншого. Дамо відповідь на питання, чому його витвори суперпопулярні й сьогодні.
  • Донателло – один з найвідоміших італійських скульпторів епохи Відродження, основоположник індивідуалізованого скульптурного портрету.
  • Леонардо – винахідник, вчений, письменник, музикант і геніальний художник (знайомимося з винаходами і найвідомішими картинами, досліджуємо секрети посмішки і популярності Мони Лізи).

Приєднуйтесь полювати на враження разом з КМДШ Weekend!

Локації:

  • вул. Голосіївська, 13Г
  • Дніпровська набережна, 14Л (на території ЖК RiverStone)


КМДШ_Weekend - це додаткові суботні заняття, на яких діти всебічно розвиваються та формуються цілеспрямованими та цікавими особистостями.

Діти створюють казки, конструюють роботів, експериментують, в ігровій формі знайомляться з цікавими поняттями з історії, культурології, фізики, астрономії, міфології, мистецтвознавства, археології, географії.

Заняття відбуваються у вигляді інтегрованих курсів (перевтілень) із різноманітних дисциплін. Діти займаються у різновікових групах (+/- 2-3 роки) по 10-15 осіб у кожній. Кожен місяць має тематичне спрямування та закінчується проектами, що обирає та презентує кожна з груп (команд).


Вік

5–10


Вартість

пробне заняття: 750 грн


Телефон

0800 330 810


Посилання


Адреса

Київ
вул. Голосіївська, 13г