Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Фантастичні світи у Weekend online від КМДШ

Фантастичні світи у Weekend online від КМДШ


Ваші діти мріють про дивовижні перевтілення? Якщо так, то онлайн курс від Школи вихідного дня КМДШ відкриває портал у Фантастичні світи!


Долучайтеся до пригод не виходячи з дому! На вас у запланований час чекає три перевтілення на день, де ви проведете час креативно, творчо, пізнавально та активно! Мандри фантастичними казковими світами, творчі та кулінарні майстер-класи, яскраві досліди, квести, а також весела зарядка та активні руханки! Дива та пригоди вже чекають на вас!

Для дітей 5-6 років.

Розклад занять:

24 квітня, 12:00-14:50
"Ключі від Задзеркалля"
Унікальна можливість потрапити у світ науки із Чеширським котом, знайти незвичайні речі у Задзеркаллі, влаштувати чаювання із Капелюшником та повірити у магію яка твориться за дверима кролячої нори.

30 квітня, 11.00-13.50
"Скарби підводного світу"
Підводні цивілізації - це правда чи вигадка? Гайда досліджувати підводний світ та розкривати загадки його скарбів! Відправляємося в мандри казковими історіями про життя під водою та створюємо свою неймовірну казку!

2 травня, 11:00-13.50
"У світі велетнів"
Чи правда, що над хмарами існує країна велетнів? Давайте перевіримо! А дорогою туди дізнаємося, чи існує дерево висотою аж до неба, познайомимося із велетенськими героями, та поексперементуємо із чарівними бобами.


Weekend online - це аналог суботніх занять у школі КМДШ. Заняття проходять онлайн у форматі перевтілень з різних дисциплін. Формат буде проводитися 2 рази на тиждень по 3 заняття підряд. Курс розрахований на 2 тижні. Заняття проходять у групах до 7 дітей від 5 до 6 років.

Ви можете придбати як одне заняття, так і курс.
Вартість одного заняття - 350 гривень (один день, три перевтілення)
Вартість курсу - 1200 гривень (чотири заняття, 12 перевтілень).

Початок занять - 23 квітня. Заняття проходять онлайн в системі Zoom.

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/3epeODR


Вік

5–6


Вартість

один день (3 заняття): 350 грн


Посилання


Адреса

Київ
вул. Голосіївська, 13г