Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Батьки, діти і подарунки: як знайти спільну мову"

"Батьки, діти і подарунки: як знайти спільну мову"


24 грудня о 19:00 запрошуємо вас приєднатися до третьої зустрічі Книжкового клубу для свідомих батьків "Батьки, діти і подарунки: як знайти спільну мову".

Разом із психологинею Наталією Пашко поговоримо про подарунки та книжку "Як говорити з дітьми про гроші" Рона Лібера.

Спікерка — Natalya Pashko, практична дитяча та сімейна психологиня, а також травма педагогиня.

Напередодні новорічних свят завжди постає питання подарунків, і особливо це актуально для батьків, які щоразу намагаються балансувати між дитячими забаганками, сімейним бюджетом та більш нагальними покупками, аніж чергова іграшка.

Тому 24 грудня разом із психологом ви поговорите про те, як обирати та вручати подарунки, як порозумітися з дітьми в цьому питанні, як можна модифікувати процес вручення подарунків та налагодити стосунки дітей із грошима, що своєю чергою також можна зробити за допомогою подарунків.

"Ми з дружиною якось спробували дарувати дітям близьких знайомих три чеки: перший — на заощадження на коледж (якщо знали, що цій родині нелегко збирати такі кошти), другий — «шалені» гроші на будь-які забаганки іменинника, третій — із незаповненою графою «на чию користь» (з поясненням, що це кошти на благодійність, і з проханням розповісти нам, яку організацію було вибрано й чому)» — згадує у книжці Рон Лібер.

24 грудня, 19:00, КМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати, м. Київ, вул.Голосіївська 13Г

Подія безкоштовна, але за попередньої реєстрації — http://bit.ly/2qVhXqZ


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
вул. Голосіївська, 13г