Контактний зоопарк "Animal Park"

Контактний зоопарк "Animal Park"


Контактний зоопарк відкритий для тих, хто піклується про розвиток і виховання своїх дітей.

 

На території ВДНГ працює  контактний зоопарк. Запрошуються всі бажаючі діти та дорослі!

Головне завдання - відкрити для дитини маленькі секрети живої природи, а також навчити любити і піклуватися про братів наших менших.

Адже тут можна погладити, погодувати і приголубити вихованців. Потримати на ручках маленьких мешканців зоопарку. Лише в дотику до справжнього життя в дитячому серці зароджується доброта, відповідальність і любов!

 

В зоопарку ви зможете побачити таких тваринок, як:

  • Лемур Катта - один з представників ендемічного для Мадагаскару сімейства лемурових. Цей вид широко поширений, населяє південну і південно-західну частину острова, а також в невеликій кількості зустрічається в горах Андрінгіта. На відміну від своїх побратимів, які проводять більшу частину життя на деревах, котячий лемур проводить багато часу на землі.
  • Міні-Піги - це карликові декоративні свинки, вперше виведені в 1950-х роках на теренах США і Німеччини. Прабатьками мініатюрних свинок вважаються маленькі дикі кабани і в'єтнамські вислобрюхі свині, які мають невеликі розміри по своїй природі.
  • Індійський павич -у багатьох регіонах Індії павич вважається священним птахом богині мудрості і бога війни.
  • Шотландська худоба - або шотландська корова. На відміну від інших корів, шотландські корови одягнені в подвійну шубу. Верхній ворс довжиною понад 30 сантиметрів і його поверхня змащена жиром. Додатковий захист, який зберігає тепло - це м'який і теплий підшерсток. Тому ці дивовижні корови прекрасно почувають себе в гірських районах. Найпоширеніше забарвлення червоне і руде, рідше зустрічаються чорні, білі, палеві особини.
  • Камерунська карликова коза - це представник групи карликових порід кіз, які були завезені з їх батьківщини, Африканського континенту, в багато країн світу. Час роботи

Пн–Нд 10:00–20:00.


Квитки

Багатодітні сім'ї, пенсіонери, ліквідатори ЧАЕС, 3 група інвалідності: 50 грн (При наявності посвідчення)
Люди з обмеженими можливостями 1 -2 групи: Безкоштовно (При наявності посвідчення)
Воїни АТО + 1 дитина: Безкоштовно (При наявності посвідчення)
Діти-сироти: Безкоштовно (При наявності посвідчення)
Діти від 3 до 7 років: 90 грн
Діти від 7 років і старше: 150 грн
Дорослі: 150 грн


Контакти

+38 (073) 104 15 55
+38 (098) 040 05 55
animalpark@mail.ua


Посилання


Адреса

Київ
пр-т. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ