Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Новий дитячий майданчик в Маріїнському паркуУ Маріїнському парку завершили облаштування дитячого майданчика площею 725 квадратних метрів.

Яскравий, багатофункціональний, з безліччю лазалок, входів, тунелів, розвиваючими панелями, крутими батутами, гойдалками, мотузковою вежею. Таким є новий дитячий майданчик у Маріїнському парку.

Дивитися відео


На місці старих конструкцій, на яких вже неодноразово замінювалися протрухлі елементи, з’явилися сучасні ігрові комплекси європейського зразка.

Зокрема, на площі 725 кв. м із гумовим покриттям влаштовані ігрові комплекси для різних вікових категорій, батут, гойдалки та елементи для найменших відвідувачів. Враховуючи побажання місцевих мешканців, комплекси мають багато входів та виходів. На ділянці майже 100 кв. м із піском встановлено мотузкову піраміду.

На території майданчика встановлено 6 бетонних лав із поліуретановим покриттям, які можна використовувати для ігор – безпечні та комфортні для дітей, навколо двох дерев на території майданчика – круглі лави. Поза майданчиком - паркові лави.

Для безпечного відпочинку межі кожної зони виділені кольором.


Коли

Пн–Нд 00:00–23:59.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Маріїнський парк