Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розбишацький детектив Діани Мельникової в книгарні Є

Розбишацький детектив Діани Мельникової в книгарні Є


Книгарня "Є" та видавництво "Фонтан казок" запрошують на презентацію підліткової повісті Діани Мельникової "Розбишацький детектив" у четвер, 21 вересня.

Любите детективи? А розбишацькі читали? Леся Дика і Сергій Василевський, головні герої повісті Діани Мельникової "Розбишацький детектив", – справжнісінькі добрі розбишаки. Вони не шукають пригод заради пригод — ними керують добре серце, щира допитливість і палке прагнення справедливості. Незалежно від того, чи йдеться про порятунок кажана, а чи про карколомні пошуки дуже таємничого і страшенно небезпечного злочинця, який викрав у музейників унікальний меч князя Святослава Хороброго.

Сюжет книжки заінтригував? Тоді приходьте на презентацію цієї суперзахоплюючої повісті й ви станете учасником або ж спостерігачем неймовірного детективного квесту в книгарні "Є". Розбишацький настрій вам гарантований! 

Дебютна повість Діани Мельникової "Розбишацький детектив" — переможець конкурсу "Напишіть про мене книжку!", що його проводить видавництво "Фонтан казок" з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.


Вхід вільний.


Вік

10+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (044) 337 97 71


Посилання


Адреса

Київ
Книгарня "Є", вул. Хрещатик, 46

Як дістатися?

м. "Театральна"