Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Презентація нової книжки Лесі ВорониноїКнигарня “Є” та видавництво “Знання” запрошують усіх, хто любить фантастичні пригоди та дивовижні відкриття “Таємне Товариство Ботанів, або Екстрим на горі Підстава”.

Під час майстер-класу, який проведуть авторка книжки та художники Катерина й Володимир Штанки, ви зможете перенестися у небезпечний, але неймовірно захопливий світ, де герої “Таємного Товариства Ботанів” рятують людство від синьомордих прибульців і знаходять вихід з будь-яких безвихідних ситуацій! 

Ті, хто читав пригодницько-фантастичні повісті Лесі Ворониної “Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9” і “Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда”, знають, скільки зусиль довелося докласти героям цих книжок, щоб звільнити Землю від страшної загрози, яку несуть хижі прибульці. Невже синьоморди залишили на нашій планеті свої секретні бази?

Невже гора Підстава може перетворитися на секретну лабораторію, де ведуться небезпечні експерименти? І врешті — що заховано у “місцях сили” серед прадавніх кам’яних мегалітів-кромлехів?


Вік

0+


Телефон

+380 (44) 235 88 50


Посилання


Адреса

Київ
вул. М. Лисенка, 3