Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Презентація книжки "Білосніжка" для дітей з особливими потребами

Презентація книжки "Білосніжка" для дітей з особливими потребами


16 листопада, у середу, в “Книгарні “Є” відбудеться презентація незвичайного дитячого видання — казки “Білосніжка” для навчання читанню за допомогою піктограм.

 

Дитяча ілюстрована книжка “Білосніжка” - це інноваційне видання, яке робить читання доступним для дітей з особливостями психічного розвитку, а саме:

  • з розладами спектру аутизму;
  • поведінковими розладами;
  • розумовою відсталістю;
  • особливостями концентрації уваги;
  • з діслексією та іншими труднощами читання або розуміння мови в цілому.


Автором-упорядником видання є італійка Енца Крівеллі (Enza Crivelli), фахівець з дитячого розвитку, яка більше 20 років працює з дітьми з розладами спектру аутизму в центрі Affnas у місті Крема (Crema), Італія. Вона особливим чином спростила текст казки та супроводила кожне слово піктограмою міжнародної системи комунікативних символів PCS (picture communication symbols), розробником якої є компанія Mayer and Jonson, США www.mayer-johnson.com
Авторка створила серію таких казок, насамперед, з метою реалізації права кожної дитини навчитись читати.

 

Команда видавництва Dyvogra здійснила переклад та видала книжку “Білосніжка” 2016 року в Україні. Основний напрямок видань Dyvogra — це терапевтична література для дітей, яка використовується для психотерапевтичних занять або корекції дитячого розвитку. На вітчизняному ринку, на жаль, наразі існує обмаль літератури, яка б була доступна для розуміння дітям з особливостями психічного розвитку або розумовими вадами. Ми наповнюємо книжковий ринок літературою, яка б могла не тільки сприяти розвитку, але і надати дітям доступ до скарбниці знань, яка міститься в казках, дитячих оповіданнях та книжках.

 

На презентації видання “Білосніжка” автор поділиться, як книжки з піктограмами допомагають дітям з особливими потребами навчитись читати та отримати можливість долучитись до світу літератури в цілому.

 

Запрошуються батьки дітей з особливими потребами, фахівці освіти та соціальної сфери, представники громадських організацій, а також журналісти. Участь безкоштовна.

Реєстрація на участь за посиланням:
https://goo.gl/forms/dpnIJ2FoopREnnsq1 або e-mail: info@dyvogra.com


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 235 88 50


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лисенка, 3

Як дістатися?

найближча ст. м Золоті Ворота