Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Інклюзивна дитяча субота. Казки жестовою мовоюКнигарня "Є" запрошує дітей 5-9 років та їхніх батьків на читання казок жестовою мовою.

Захід відбудеться за участю артиста Василя Стьопкіна та перекладача жестової мови Ігоря Бондаренка.

У сучасному динамічному середовищі стає все важче зацікавити дитину читанням. Втім бібліотеки, книгарні, книжкові ярмарки знаходять способи заохотити юних читачів.

Книгарня "Є" підготувала спеціальну дитячу суботу, яка може навчити любити книжку і читання дітей з порушенням слуху. Адже роль книжки в процесі становлення людини, яка росте і розвивається, залишається важливою і незмінною.

Вам пропонують відчути і побачити дитячу літературу з артистом Василем Стьопкіним та перекладачем жестової мови Ігорем Бондаренком. А також дізнатися, що жестова мова, якою спілкуються глухі та слабочуючі люди, є повноцінною лінгвістичною системою, що вона має власні правила і власну складну граматику. Що існує система жестового спілкування Міжнародний Жест та національні жестові мови, як от українська жестова мова або американська жестова мова. І що люди з порушеннями слуху у житті займаються тим же, чим і чуючі люди. І так само люблять казки.

Вхід вільний.


Вік

5–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (044) 235 88 54


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лисенка, 3