Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитяча субота від видавництва "Classica"

Дитяча субота від видавництва "Classica"


Книгарня "Є" та видавництво "Classica" запрошують дітей віком 5-9 років на презентацію книжок "Чарівні історії нашого лісу" та "Пригоди каштанчика", яка відбудеться 28 жовтня за участю авторок.

Зазвичай ми маємо всі таланти й уміння для того, щоб реалізувати свої неймовірні задуми. Єдине, що потрібно додати на чашу терезів – це сміливість. Саме вона допомагає переважити страх і почати втілювати мрії власноруч.

Каштанчик Штанько боявся відірватися від маминої гілки, боявся невідомого. Навіть коли стався великий каштанопад, і всі його друзі полетіли долу, він продовжував тремтіти й тулитися до мами. Проте знайомство із Промінцем, Світланкою та іншими сміливцями допомогло Штанькові "перестрибнути через страх, як через калюжу". А коли над рідним сквером нависла смертельна небезпека, Штанько повівся, як справжній лідер.

Самовпевнений Їжак-хижак, цінителька мистецтв пані Жаба, дівчинка-дзвіночок, потрійний каштанчик № 333 та мер-гуцул на велосипеді творять веселу та зворушливу атмосферу чудової київської казки.

Книжка також може стати поштовхом для розмови про особистісні границі (та границі життєвого простору, держави), про право на їхній захист, про найважливіші сімейні цінності.

Книжки серії "Музична казкотерапія" мають музичне оформлення: 23 композиції класичної музики зі звуками осені.


Вхід вільний.


Вік

4–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (044) 337 97 72


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лисенка, 3

Як дістатися?

найближча ст. м Золоті Ворота