Вироби, цукерки, витребеньки своїми руками

Вироби, цукерки, витребеньки своїми руками


Вироби, цукерки, витребеньки своїми руками! Для дітей і батьків, і всіх-всіх.

 

У пошуках родзинки

Щоб все було добре, навчіть дитину викликати у інших прихильність до себе. Наприклад, відшукайте разом з дитиною його родзинку і постарайтеся розвинути її. Так, якщо вона добре малює, то віддайте в творчу студію, де дитина буде не тільки малювати фарбами, олівців, а й зможе ліпити з пластиліну, створювати щось руками, робити композиції з декупажу, шити м'які іграшки, створювати шедеври у вигляді магнітів на холодильник. А також творчій дитині підійдуть кулінарні курси, де діти навчаться робити натуральні цукерки своїми руками.

Гуморний школяр

Багато в чому викликати прихильність до себе допомагає ще й гумор, який діти дуже часто застосовують, щоб познайомитися або згладити конфлікти. Щоб його розвинути, влаштовуйте сімейні перегляди якихось дотепних комедій, придумуйте разом смішні рими до слів, каламбури і жарти один над одним. Гумор - ознака інтелекту! Підійдуть інтелектуальні ігри - вечірки для дитини!

Дитяча дипломатія

Також саме в цьому віці дитина повинна навчитися встановлювати міцні дружні зв'язки. У цій справі їй допоможуть вміння домовлятися, поступатися або, навпаки, стояти на своєму, поважати думку іншого. Найкращий спосіб їх розвинути - демонструвати це все в своєму спілкуванні з дитиною. А якщо батьки авторитарні, то дитина або замкнеться в собі, або вибере собі в класі "жертву", яку буде ображати. Якщо ж вони, навпаки, слухають її, то точно так само вона буде ставитися і до свого друга. Як підібрати дружню атмосферу своїй дитині? Запропонуйте їй відвідати дитячий клуб розвиваючих настільних ігор в мафію, монополію, кеш-флоу, ферму, доміно, карти, і т.д.

 

Як дитину навчити дружити з однокласниками? Запросіть своїх однокласників на будь-який із запропонованих заходів і ви побачите, як життя дитини придбає новий формат!

Нових друзів запрошують у дитячий клуб настільних ігор на Виноградарі!

Знижка до 50% для організованої групи. Знижки призначені на різні майстер-класи на сайті "Клуб Успішних Дітей"


Коли

Пн–Нд 13:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Десертні майстер-класи: 150 грн


Телефон

+380 (67) 966 69 96
+380 (73) 042 44 79


Посилання


Адреса

Київ
проспект Правди, 12