Підготовка до школи. Логіка

Підготовка до школи. Логіка


Підготовка до школи (на вибір українською, російською, англійською)

Скорочитання

Логіка

Що передбачає готовність до школи?

Підготовка дитини до школи складається з трьох компонентів:

  • соціальна — вміння адаптуватися в соціумі;
  • інтелектуальна — базові навички читання, письма, підрахунку;
  • емоційна — готовність дитини бути самостійним і відповідальним.

Курси скорочитання.

  • підвищення темпу читання;
  • покращення виразності і правильності читання;
  • збільшенню обсягів засвоєння прочитаного;
  • розвиток навичок запам’ятовування інформації;
  • покращення пам’яті, уваги і мислення.

Скорочитання допомагає набагато скоротити час, який дитина витрачає на прочитання та усвідомлення будь-якого тексту. Більшість слів, які ми читаємо – це вода, що слугує зв’язкою, найголовніше ж зазвичай виражається у декількох словах. При читанні наукового тексту мозок тренованої людини читає лише ці головні, суттєві слова, не зупиняючись на словах-зв’язках.


Логіка.

Головне завдання занять з логіки для дітей – допомогти малюкам стати самостійними, розкрити творчий потенціал. Разом з тим, діти навчаються мислити і аналізувати, реалізувати свою потребу у пізнанні світу.

У більшості випадків тестується тільки інтелектуальна складова. Комунікативний навичок, а також емоційна готовність залишаються «за бортом». Однак психологи не втомлюються повторювати, що саме соціальна «зрілість» дошкільника обіцяє йому успіх в навчанні. Щоб діти успішно «гризли граніт науки», їм повинно бути в школі емоційно комфортно.

Головна мета початкової школи - навчити дітей рахувати, писати і читати. Виникає логічне запитання: навіщо тоді всьму цьому вчити дитину до 1 класу? Як кажуть педагоги, базові навички складають необхідну основу для їх успішного оволодіння. Не секрет, що різним дітям для запам'ятовування одного і того ж матеріалу потрібен різний час.

Шкільна програма орієнтована на середній рівень. Щоб всі дітки вкладалися в заданий темп, необхідна дошкільна підготовка. Наступна складова - вміння дитини спілкуватися, висловлювати свої думки, контактувати з соціумом. Психологи таку підготовку ставлять на перше місце.

Малюк, який вміє писати і читати, але погано адаптується в колективі, завжди буде «білою вороною». Ось чому важливо, щоб до школи діти відвідували садки, центри розвитку або гуртки. Тільки перебуваючи в колективі, дитина вчиться вибудовувати відносини і отримує необхідні комунікативні навички.


Коли

Пн 09:00–20:58, Вт–Нд 09:00–20:00.


Вік

5–7


Вартість

Підготовка до школи. Логіка: 100 грн


Телефон

+380 (67) 966 69 96
+380 (73) 042 44 79


Посилання


Адреса

Київ
проспект Правди, 12