Енергетичні практики. Парна йога

Енергетичні практики. Парна йога


Змініть своє життя на краще за допомогою енергопрактик!

Додайте собі енергії, займайтеся енергетичними практиками.

Що потрібно зробити, щоб підвищити самооцінку, позбутися від травм минулого і посилити інтуїцію. Теорія і фізичні вправи енергопрактик, ведуча Юлія Шварцбург.

Щоб прийти необхідно записатися за тел.: Вайберу +380 (67) 966 69 96.

Чи потрібні жінкам сильні м'язи і як коректно вибудувати жіночу практику йоги?

Практикуючим йогу давно відомо, що тренування бувають не тільки м'якими і розслаблюючими, але і дуже інтенсивними. Силові асани в йозі нерідко вважаються і навіть називаються "чоловічими". Чи потрібні "слабкому" полу сильні м'язи, і як коректно вибудувати жіночу практику йоги?

Правильна йога: силова або гнучкісна?

Від природи м'язи у жінок більш розслаблені, тому жінки більш гнучкі, тобто навіть в глибокій шавасане тонус м'язів чоловіки буде більше, ніж тонус м'язів жінки. М'язові волокна в чоловічому тілі постійно здійснюють мікроскорочення, що, наприклад, дозволяє чоловікам менше набирати вагу. Жіноче тіло (якщо говорити про якийсь усереднений показник) дозволяє легше освоювати асани вимагають розтяжки, адже розслаблений м'яз легше піддається витягненню. Але і у чоловіків, і у жінок є тенденція уникати того, що дається гірше, вважаючи за краще робити те, що виходить само собою. Тому багатьом викладачкам і практикуючим йогу подобаються асани на розтяжку. Навіть існує думка, що йога - це практика для гнучких людей і вправи йоги це, в основному, "стретчинг".

Гнучкісна практика має багато корисних ефектів, але якщо її не компенсувати силовий, то суглоби піддаються ризику розвитку гіперрухливость, тобто отримують можливість рухатися більше, ніж їм це фізіологічно потрібно. Це може призводити до їх травм і ускладнень.

Глибокі розкриття і скручування обов'язково повинні компенсуватися силовий практикою. Навіть навпаки, силові вправи, вправи на зміцнення м'язів повинні складати основу практики йоги, а асани для розтягування - це компенсація і інструмент для активізації парасимпатичного тонусу, релаксації.

Силові вправи і сидячий спосіб життя

Сучасні жінки (як і чоловіки) найчастіше проводять більшу частину дня сидячи. Сидячий спосіб життя має багато негативних наслідків для організму, зокрема - ослаблення м'язів спини, через що викривляється постава. Для того, щоб компенсувати тривале сидіння і уникнути букета "професійних" хвороб, потрібно зміцнювати м'язи спини. А зміцнення м'язів дає тільки силова практика.

Вправи йоги прекрасно компенсують ефекти сидячого способу життя.

Період максимальної фізичної активності та витривалості у людини це приблизно 25-30 років. У цьому віці здорова дівчина може дозволити собі стільки фізичних навантажень скільки хочеться, з урахуванням особливостей місячного циклу.

Після 30 років, організм вимагає більш уважного ставлення. Можуть давати знати про себе травми, отримані в дитинстві і юності. Тому з віком, практика повинна більше враховувати індивідуальні особливості та поточні потреби жінки. Навантаження може бути не настільки інтенсивною, але обов'язково регулярної.

Заняття в Києві на Виноградарі запис за тел. (067)966-69-96 Сайт: https://radmir.ua.market/


Коли

Пн–Сб 09:00–20:00, Нд 13:00–15:00.


Вік

Батькам


Вартість

заняття (2 години): 180 грн


Телефон

+380 (67) 966 69 96
+380 (73) 042 44 79


Посилання


Адреса

Київ
проспект Правди, 12