Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Повчальна казка "Гуси-Лебеді"  Сюжет цієї української вистави-казки оповідають дві Казкарки, і перед глядачами оживають картини цікавої, повчальної і захоплюючої історії.

  Живуть собі тихо-мирно, у злагоді, Тато, Мама та їх діти — старшенька дівчинка Настуся і молодший братик Іванко. Несподівано цю сімейну ідилію порушують Гуси-Лебеді на чолі з їх Ватажком. Вони підступно крадуть хлопчика для того, щоб він став їхнім пастушком.

  Маленька дівчинка Настуся наважується розшукати свого братика і вирушає у небезпечну подорож. На своєму шляху вона зустрічає спочатку Лісовичка, який дарує їй чарівного клубочка. Цей клубочок обов’язково приведе дівчинку туди, куди вона забажає, а вона має допомагати всім, кого зустріне і хто потребуватиме її допомоги. Так, Настуня приводить до ладу Пічку, чистить Річку, допомагає Яблуньці.

  Нарешті, Настуся знайшла братика у полоні у гусей, де він розважає їх грою на сопілці. Винахідлива дівчинка хитрістю рятує Іванка з полону, і вони тікають додому. Врятуватись від погоні дітям допомагають ті, кому свого часу допомогла Настуся — Річка, Пічка та Яблунька. Так і повернулись діти додому.

  http://www.akadempuppet.kiev.ua/show/husy-lebedi


  Вік

  3–9


  Вартість

  від: 150 грн
  до: 200 грн


  Телефон

  Каса, бронювання квитків:
  +380 (50) 481 31 50
  Приймальня:
  +380 (73) 268 23 92
  +380 (44) 278 05 66


  Посилання


  Адреса

  Київ
  вул. Грушевського, 1а

  Як дістатися?

  ст. метро Майдан Незалежності