Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

«Лісова пісня» за драмою-феєрією Лесі Українки24 лютого в рамках відзначення днів пам’яті Лесі Українки (25 лютого виповнюється 146 років з дня народження письменниці) відбудеться прем’єра однієї з найпоетичніших п’єс авторки — драми-феєрії «Лісова пісня».

 

Це унікальна постановка театру для вечірньої сцени, в якій поєднуються засоби виразності живого виконавця та однієї з найвишуканіших видів театральної ляльки —маріонетки.

За задумом постановників (режисера - з.а. України Леоніда Попова та художника - головного художника театру Миколи Данька) місце дії вистави — прадавнє слав’янське капіще, жертовник. У спектаклі відображено увесь календарний цикл ритуальних обрядів прадавніх слов’ян. На очах у глядача поетично змінюються усі пори року, що символічно перегукується з порами життя людини — юністю, молодістю, зрілістю та старістю. Усі ці етапи переживають і головні герої драми-феєрії: Мавка, Лукаш, дядько Лев, Мати Лукаша, Килина, Перелесник.

 

У виставі тонко відображено поетичний світ драматургії Лесі Українки та яскраво представлено неповторний фольклорний світ Волині, в який була закохана сама драматург.

Також в рамках презентації прем’єрної вистави відбудеться спільна творча акція з видавництвом «Основи»: буде оголошено переможця конкурсу та вручено йому сучасне видання п’єси «Лісова пісня». Нове життя в класичний твір вдихнула талановита художниця Поліна Дорошенко. Її фантазійні ілюстрації дають змогу по-новому побачити чарівний світ українських міфів та легенд, які свого часу надихнули Лесю Українку на створення безсмертної історії кохання сільського парубка Лукаша та лісової красуні Мавки. Саме це видання «Лісової пісні» потрапило в міжнародний каталог «The White Ravens» («Білі ворони»), який являє собою перелік кращих дитячих книг із 40 країн світу.

 

Мова вистави: українська.

 

За детальною інформацією та для акредитації журналістів звертатись: Дар’я Іванова, керівник літературно-драматургічної частини

Тел.: +38 (093) 383-43-13

e-mail: panidariya@gmail.com


Вік

12+


Вартість

Квиток: 70 грн


Телефон

Каса, бронювання квитків:
+380 (50) 481 31 50
Приймальня:
+380 (73) 268 23 92
+380 (44) 278 05 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Грушевського, 1а

Як дістатися?

ст. метро Майдан Незалежності