Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Новорічні перформанси Київського Планетарію

Новорічні перформанси Київського Планетарію


В казковий новорічно-різдвяний час запрошуємо дітей та дорослих на святковий формат програм – Новорічні перформанси Київського Планетарію.

Новорічні дійства проходитимуть з 19 грудня по 7 січня. Щоб потрапити на них, оберіть в цей період одну (чи декілька) з трьох подій: «Зіркові пригоди Дракоши», «Пригоди Хрумки в Новорічному лісі» чи «Космічна Новорічна подорож» в зручний для вас час.

Унікальність перформансів Київського Планетарію в тому, що ми вдало поєднали повнокупольний кіно – контент 360 з захопливим театральним дійством, де кожен глядач стане безпосереднім учасником казки. Навіть її тематику обираєте лише ви. І лише завдяки допомозі дітей герої зможуть розпочати Новий 2021 рік!

В цей період серце Планетарію, Зоряна Зала, ніби за помахом чарівної палички перетвориться в космічний портал у 2021 рік, портал надії, добра, віри в найкраще, в перемогу над всіма негараздами Всесвіту. За її порогом ми залишимо всі труднощі та переживання 2020 року.

На вас чекають фантастичні новорічні історії, спілкування з улюбленими космічними героями, такими як: Санта Клаус, Космодіва, Зеркаліос, Робот Стів. Дивовижну магію святкової атмосфери підкреслять сферичні повнокупольні програми в форматі 360° з ефектом 3D відповідно до тематики перформансу. Яскраві фотозони, унікальна космічна ялинка в гравітаційному просторі, надсучасні костюми та технології.

Ми забезпечимо захопливе дійство, теплу атмосферу, безпечні умови та новорічний настрій!

Також на вас чекає Новорічний сюрприз: Київський Планетарій дарує дітям віком від 4 до 9  років знижку 10%, групам дітей від 10 осіб – знижку 20% та сім'ям - знижку 50 % на кожний третій квиток у чеку. Знижки не сумуються та надаються при купівлі квитків виключно в касах Київського Планетарію.

Новорічна феєрія відбудеться обов’язково! Будемо неухильно дотримуватися усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! Зоряна Зала, де і буде відбуватися наше новорічне дійство, вмістить до 50% від загальної кількості місць. А при дотриманні усіх цих вимог, дана подія дозволена та може відбуватися під час перебування Києва у всіх зонах карантину.

Ваші квитки – це ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.


Вік

4+


Вартість

від: 300 грн
до: 450 грн


Телефон

+38 (044) 338-19-91
+38 (067) 338-19-91


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська, 57/3