Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Опера "Ніч перед Різдвом"

Опера "Ніч перед Різдвом"


Сюжет цієї повісті із знаменитих "Вечорів на хуторі поблизу Диканьки" М.Гоголя надихав композиторів у різні часи.

У ХІX столітті були написані опери "Черевички" ("Коваль Вакула") П.Чайковського та "Різдвяна ніч" М.Лисенка, у ХХ -  два балети "Ніч перед Різдвом" - російського композитора Б.Асаф’єва та українця Є.Станковича. А вже у нинішньому столітті естрадний телемюзикл створив К.Меладзе.

Опера Римського-Корсакова була написана композитором у 1895 році і тоді ж  поставлена у Санкт-Петербурзі в на сцені Маріїнського театру.

Постановники вистави Олексій Баклан та Лариса Моспан-Шульга розповідають: "Цю оперу ми обрали для постановки тому, що вона чудово передає аромат українського фольклору через колядки, різдвяні гуляння та звичаї нашого народу. Наша вистава спирається на основну ідею твору Гоголя. Темні сили зла, які штовхають людину на недостойні вчинки, є нічим іншим, як уособленням людських вад. І лише Благодатна сила любові здатна здолати їх. Ця ідея – вічна".

Музично-сценічна редакція опери, здійснена театром, зробила виставу дуже ігровою, динамічною. Вона приваблює різноплановими персонажами, калейдоскопічною зміною настроїв та подій.

Вистава для школярів середнього і старшого віку та дорослих глядачів.


Вік

8+


Вартість

від: 50 грн
до: 200 грн


Телефон

Адміністратори: +380 (44) 425 87 66
Каса: +380 (44) 425 42 80


Посилання


Адреса

Київ
вул. Межигірська, 2

Як дістатися?

см. метро "Контрактова площа"