Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Мюзикл-казка "Як козаки змія приборкували"

Мюзикл-казка "Як козаки змія приборкували"


Прочитавши назву вистави, ви, напевно, одразу ж згадали героїв популярних українських мультфільмів. І хоча ця історія не про них, вам буде цікаво дізнатися, що музику і до цієї вистави, і до цих мультфільмів написав композитор Ігор Поклад. Саме на замовлення театру відомий український композитор у співдружності з лібретистами Галиною Коньковою та Олександром Вратарьовим  у 2001 створив мюзикл "Як козаки змія приборкували". В основі лібрето – казка О.Вратарьова "Зміючка-несміючка".

У 2002 вистава здобула театральну премію "Київська пектораль" у номінації "Краща вистава для дітей".

Жанр цього захоплюючого видовища можна визначити як веселу козацьку забаву. Казка це, чи бувальщина, а може – небилиця.

Чарівний світ театральних перетворень і фантазій переноситиме вашу уяву із українського села, де мешкають герої – відважний козак Пилип, його красуня-наречена Ярина та їх друзі, до загадкового царства змія Рубайла.

Живе цей змій разом із донечкою Зміючкою-несміючкою, такою собі "занудною штучкою", і має славу доброго й мудрого оборонця людей. А насправді…

Зрозуміло, що перемога буде за козаками і вони приборкають змія. Зрозуміло, що закохані Пилип та Ярина будуть разом. А от як все це відбуватиметься, чи вдасться комусь розгадати таємницю змія, чи зможе хтось розвеселити його нудьгуючу донечку, і що ж все таки станеться із цією "занудною штучкою" та її батечком… Про все це ви дізнаєтеся з вистави.

Мова музики, пісні, танці, жарти, влучне дотепне слово захоплять вас у цьому запальному козацькому дійстві.

КУПИТИ КВИТКИ 
Вік

4+


Вартість

від: 120 грн
до: 300 грн


Телефон

+380 (44) 425 42 80
+380 (44) 425 31 16
+380 (44) 425 87 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Межигірська, 2

Як дістатися?

см. метро "Контрактова площа"