Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Мюзикл-казка "Дванадцять місяців"

Мюзикл-казка "Дванадцять місяців"


"Чи трапляються у вашому житті дива? У казці вони трапляється щодня.

Ліси та поля, хатини і палаци сповнені див, перетворень і відкриттів. Це закон казкового життя. Казка "Дванадцять місяців" - концентровано чарівна. У ній чудес – на цілий рік, а відбувається все  упродовж двох днів. Щоб розповісти казку – не треба поспішати. Треба відчути й пережити кожну деталь. Щоб розповісти  казку в театрі – треба вдихнути життя у кожну її частину, у явища, предмети, персонажів, у слова та музику, у рухи та почуття. У нашій казці живуть дві дівчинки, кожна у своїй фантазії. Одна собі вигадала чарівний ліс, інша – дивний палац. Потім історії зустрілися, переплелися, поєдналися. Потім дівчатка помінялися місцями.

Ми граємо казку та граємо в казку. Ліс грає із Пасербицею, Королева грає із порами року, дванадцять місяців грають із погодою, а білки із зайцем граються, неначе діти. Дива на кожному кроці, за кожним кутом, під кожною ялинкою.  Треба лише придивитися й прислухатися – може це Солдат, а може місяць Квітень, може голодний Вовк, а може – старий Професор.

У казці все можливо. Пустіть казку в своє життя, і вона поділиться із Вами своїми дивами".

Оксана Тараненко, режисер-постановник вистави

 

"Дванадцять місяців" – дванадцятий твір, написаний для оперної сцени відомим композитором із Санкт-Петербурга Сергієм Баневичем, і третій – у репертуарі театру. Від 2006 на сцені Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва йде опера "Історія Кая та Герди", а від 2009 – музична казка-феєрія "Стійкий олов’яний солдатик", які стали улюбленими виставами для багатьох глядачів. "Дванадцять місяців" Сергій Баневич написав у 2006 для Московського дитячого музичного театру, де твір того ж року  і був поставлений. Композитор присвятив цю оперну казку пам’яті видатного режисера Наталії Сац, засновника театру, який нині носить її ім’я.

Театр поставив "Дванадцять місяців" С.Баневича вперше в Україні.

Виставу адресовано дошкільнятам та молодшим школярам.


Вік

3–8


Вартість

від: 30 грн
до: 200 грн


Телефон

+380 (44) 425 42 80
+380 (44) 425 31 16
+380 (44) 425 87 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Межигірська, 2

Як дістатися?

см. метро "Контрактова площа"