Мюзикл "Жив собі пес..."У Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбудеться показ мюзиклу "Жив собі пес..."

Театр запрошує потрапити в казкову атмосферу, стати учасниками пригод і познайомитись з улюбленими героями.

Неймовірна вистава, створена за мотивами улюбленого мультфільму дітвори та дорослих "Жил-был пес". Та, можливо, не всім відомо, що знятий він за мотивами української народної казки "Сірко". 

"Особливість цієї роботи полягає в тому, - говорить режисер-постановник, - що вистава ця адресована всім дітям від трьох до ста трьох років".

"Із вікна пахне борщ і шматок свинини, а мені знов на дощ, і люто ломить спину!", – співає герой вистави "Жив собі пес..." пес Бровко. Довгі роки він вірно служив Господарю, та на старість став небоєздатним і хропів у буді, коли злодії грабували хазяйське добро.

"Все життя ти непогано працював, та на старість всю кар’єру зіпсував", – так співають у новому мюзиклі "Жив собі пес...", виганяючи з села пса, що не впильнував майна господарів. Звісно, що як і у казці Вовк допоможе старому псові відновити репутацію, а той – віддячить своєму благодійнику!


Тривалість вистави – 1 год. 30 хв.

Купити квитки
Коли

07 Жовтня, 15:00.


Вік

3+


Вартість

від: 150 грн
до: 300 грн


Телефон

+380 (44) 425 42 80
+380 (44) 425 31 16
+380 (44) 425 87 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Межигірська, 2

Як дістатися?

см. метро "Контрактова площа"