Балет "Лебедине озеро"

Балет "Лебедине озеро"


Сьогодні "Лебедине озеро" – найпопулярніший у світі балет.

"Лебедине озеро" – символ російського класичного балету. Наявність у репертуарі театру такого масштабного класичного твору є свідченням високого професіоналізму балетної трупи, майстерності солістів та кордебалету.

Постановник вистави у Київському муніципальному театрі опери і балету Валерій Ковтун добре відомий як знавець та інтерпретатор балетної класики. Блискучий виконавець партії Зігфріда в минулому, він неодноразово звертався до постановки "Лебединого озера",  зокрема на сцені Київської опери (1986), в Японії  в трупі "Очі Інтернешнл Балет" (м.Нагоя, 1995). Редакція, яка йде на сцені Київської муніципальної опери від 2001р.,  вперше була здійснена у Київському театрі класичного балету в 1989р., а згодом – поставлена у Югославії (м.Нові Сад, 1991) та Словенії (м.Марібор, 1997).

Ця постановка має свою особливість. Поряд з шанобливим ставленням до класичної хореографії Маріуса Петіпа та Лева Іванова, використанням знахідок Федора Лопухова, балетмейстер пропонує власну редакцію. Валерій Ковтун відмовляється від щасливого фіналу, який ствердився в цьому балеті за радянських часів, і завершує  виставу загибеллю головних героїв. Саме такий фінал задумував Чайковський і таким був першопочатковий варіант лібрето. Герої балету гинуть, потопаючи в Озері сліз. Проте зло виявляється безсилим перед коханням. І у апофеозі Одетта і Зігфрід постають з’єднаними назавжди у чарівному світі вічної гармонії.

Балетна трупа театру показувала "Лебедине озеро" на гастролях у багатьох країнах світу, зокрема у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Швейцарії, Румунії, Великобританії.

Тривалість вистави - 2 год. 10 хв.


Коли

24 Жовтня, 12:00.


Вік

10+


Вартість

від: 80 грн
до: 300 грн


Телефон

+380 (44) 425 42 80
+380 (44) 425 31 16
+380 (44) 425 87 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Межигірська, 2

Як дістатися?

см. метро "Контрактова площа"