Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Фестиваль настільних ігор KLB_Games_Fest

Фестиваль настільних ігор – улюблена подія для підлітків та їх батьків,

яку Київський ліцей бізнесу проводить двічі на рік. Ми створюємо можливості для інтелектуального дозвілля підлітків і зміцнення сімейних цінностей.

KLB_Games_Fest ми проводимо безкоштовно.

Це наш спосіб підтримати родини киян в скрутний воєнний час і подарувати дітям і дорослим години радості.

KLB_Games_Fest – це не просто веселі розваги під час гри. Це чудова можливість вдосконалити свої навички та розвинути лідерські здібності! А ще під час фестивалю ніхто не залишається наодинці! Кожен зможе знайти нових друзів і зануритися у захопливий світ ігрової фантазії. Незалежно від віку та досвіду гри, у нас є щось цікаве для кожного. І навіть для батьків. Вони теж можуть стати гравцями на KLB_Games_Fest!

Запрошуємо на фестиваль 10 червня 2023 р., субота, з 11.00 до 15.00.
 

Умовою участі є попередня реєстрація учасників.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

ЯК ПРОХОДИТЬ KLB_GAMES_FEST

Щоразу наші ігропрактики відбирають найпопулярніші ігри. Це як класичні карткові ігри, так і сучасні топові games. З великим успіхом проходять, приміром, Dixit, Каркасон, Codenames, Evolution, Цитаделі і різні види «Монополії» чи «Мафії».

А ще на учасників очікує сюрприз - секретна авторська гра від Київського ліцею бізнесу, про яку гравці дізнаються на самій події!

З підлітками працюють досвідчені майстри гри, тренери з особистісного розвитку. Але найважливіше, що наші ліцеїсти також стають ведучими і займають позицію ігротехніків.

Лідер – у кожному!

Київський ліцей бізнесу має 30-річний досвід проведення навчальних ігор та моделювання для підлітків. Навчаємо думати й діяти, зокрема й через гру, використовуючи технології бізнес-освіти.


Вік

12–16


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (96) 116 59 80
+380 (66) 514 10 22


Посилання


Адреса

Київ
вул. Табірна, 30-32

Як дістатися?

10 хвилин пішки від станції метро "Берестейська"

10 хвилин на трамваї №14 або №15 від станції метро "Лук'янівська"