Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Весняне різнобарв’я. Дні австрійської культури онлайн

Весняне різнобарв’я. Дні австрійської культури онлайн


Святкуйте весну на онлайн-фестивалі "Весняне різнобарв’я. Дні австрійської культури онлайн"!  

Програма об’єднала різні напрямки мистецтва і є такою ж різнобарвною, як і сама весна. Музика, цифрове та кулінарне мистецтво, література, архітектура - протягом п’яти днів фестивалю на вас чекають цікаві сюрпризи. 

Всі події доступні на FB-сторінках Австрійського культурного форуму у Києві, Австрійського бюро кооперації у Львові, а також у цьому FB-івенті та є безкоштовними.

 

  • 13 квітня Онлайн-опера "Летючий голандець"

Австрійський Театр-ан-дер-Він здійснив оригінальну постановку відомого шедевра Ріхарда Вагнера. Беріть участь у нашому конкурсі, вигравайте квитки на оперу та познайомтеся із сучасною постановкою класичного сюжету в інтерпретації іменитої міжнародної команди артистів!

  • 14 квітня 19:30 Найкращі короткометражки від Ars Electronica 2020

Дивіться онлайн найкращі анімаційні стрічки, відеоарт, документальні та ігрові фільми від австрійського фестивалю медіа-мистецтв ARS ELECTRONICA 2020! Перед показом директор ARS ELECTRONICA Юрґен Гаґлер розкаже про фестиваль, а також його головні теми цього року.

Презентація відбудеться о 19:00, показ анімації - о 19:30.

  • 15 квітня 19:00 KulturCafé Special: австрійська любовна лірика

В особливому випуску онлайн-програми KulturCafé актори Театру Лесі Українки у Львові представлять любовну лірику відомих австрійських авторів, а директор Австрійської бібліотеки у Львові Володимир Кам’янець проведе міні-лекцію, присвячену їхній творчості.

  • 16 квітня 19:00 KulturCafé Gourmet - LIVE

Австрійська кухня - у KulturCafé Gourmet! Шеф-кухар Емануель Вернбахер приготує фіакергуляш - типову віденську страву з м’яса. Дізнайтеся більше про походження цієї страви, її приготування та правильну подачу до столу та поставте питання Емануелю Вернбахеру у прямому ефірі!

  • 17 квітня 12:00 Онлайн-прогулянка Зальцбургом - LIVE

Запрошуємо вас познайомитися із пам’ятками Зальцбурга під час онлайн-екскурсії у прямому ефірі. Нашим гідом буде викладачка зальцбурзької консерваторії Моцартеум, українська піаністка Катерина Дядюра. На класичному австрійському фіакрі Катерина проїдеться центром міста та розкаже про головні пам'ятки та історію Зальцбурга.


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
онлайн