Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Інтерактивна виставка Ukraine WOWВиставку Ukraine WOW на залізничному вокзалі продовжено до 29 лютого.


За півтора місяці інтерактивну виставку-подорож Ukraine WOW на Центральному залізничному вокзалі відвідало рекордні 150 000 людей. Через велику кількість запитів і прохань, виставку продовжили до 29 лютого 2020 року.

Організатори підготували для відвідувачів кілька оновлень. Так, відтепер  кожен може керувати однією з найбільших (понад 250 м²) інсталяцій Ukraine WOW — діорамою — наприклад, запускати у ній потяги, вмикати маяк, вітряки. Також тепер можна вийти на ринг з легендарним українським боксером Олександром Усиком, одягнувши VR-окуляри.

Ukraine WOW знайомить глядача з Україною так, ніби він подорожує з нею в потязі. Це  3900 кв.м. інтерактивних інсталяцій та унікальних експонатів: від оригіналів Малевича і Архипенка до стіни з бурштину і побудованого у виставковому просторі тунелю кохання; від унікальної абетки Георгія Нарбута до мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко; від рожевого вагона, у якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, в якій можна літати над Батьківщиною-матір’ю, та зсередини побачити "дев'ятку" — найпотужнішу доменну піч у Європі.

Графік роботи: 4 січня — 29 лютого, вт-нд 11:00-20:00.


Вік

3+


Вартість

квиток: 50 грн (для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій - безкоштовно за наявності посвідчення)


Посилання


Адреса

Київ
Київський центральний залізничний вокзал, 14 колія, виставковий простір "Будівля багажного відділення з рампою, корпус В"