Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Благодійний аукціон живопису "Київський арт-вернісаж"

Благодійний аукціон живопису "Київський арт-вернісаж"


Запрошуємо підтримати захисників України та їх родини та взяти участь у благодійному аукціоні живопису "Київський арт-вернісаж», який відбудеться 6 квітня 2023 року у Національному музеї літератури України за адресою вул. Богдана Хмельницького, 11.

Основна добірка лотів, а саме 82 картини, буде представлена роботами відомих українських художників періоду соц-арт: Сергія Шишко, Тетяни Яблонської, Віктора Зарецького, Федора Захарова, Віктора Шаталіна, Матвія Коган-Шаца, Віктора Севастьянова, Анатолія Пламеницького, Петра Столяренко та інших. На аукціоні також можна буде придбати роботи сучасних українських художників, авторів виставки «Кримська сюїта», Костянтина та Світлани Шаповалових.

Вперше в історії аукціону на продаж буде виставлено друковану графіку XIX століття: літографії Ніколя Пуссена, Вільяма Хогарта, а також Костянтина Трутовського, який був другом та ілюстратором поезій Тараса Шевченка.

Торги на частину робіт стартуватимуть від 1 гривні. Така цінова політика дасть змогу придбати живопис, який стане прикрасою будь-якої приватної колекції, а головне, залучити до акту благодійності широке коло бажаючих.

Ознайомитись з лотами можна буде на передаукціонній виставці 1, 3-5 квітня.

Для іногородніх та учасників з-за кордону є можливість взяти участь в аукціоні у режимі он-лайн, а також попередньо ознайомитись з лотами, отримавши електронний каталог робіт.

Початок аукціону о 14:00.

Додаткова інформація та реєстрація за тел.066-330-43-36 або за посиланням https://readymag.com/u3931561528/3752882/

Для участі в аукціоні ОН-ЛАЙН попередня реєстрація обов’язкова.


Вік

0+


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 11, Шевченківський район, Національний музей літератури України