Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Благодійні покази українського анімаційного серіалу "Козаки. Навколо світу"

Благодійні покази українського анімаційного серіалу "Козаки. Навколо світу"


6 липня в кінотеатрі "Жовтень" відбудуться благодійні покази українського анімаційного серіалу "Козаки. Навколо світу", знятого на основі персонажів культового мультфільму "Як козаки у футбол грали".

Продовження улюбленої історії про запорізьких козаків на екрані кінотеатру "Жовтень"!

Цього разу вони вирушають у навколосвітню подорож. Герої мультфільмів "Як козаки…" стали справжнім національним символом. Головні персонажі мультфільму: Грай – хитрий і розсудливий козак-характерник. Око – вправний стрілець, бадьорий і войовничий козак. Тур – сильний, сором'язливий та сентиментальний козак.

Запорозькі козаки Око, Грай та Тур – відвідують Австралію, Індію та Америку, відкриваючи культурні та знакові особливості цих країн. Потрапляючи в різні пригоди, козаки вигадують загальновідомі символи цих країн.

Цей показ відбувається в рамках проєкту "Колискова КіноКраїна", який створено Благодійним фондом Св. Миколая, кінокомпанією BIG HAND FILMS та кінотеатром "Жовтень" на підтримку дітей України. Кінопокази проходить в межах Всесвітнього кіномарафону на підтримку України – CinemAid Ukraine Charity Film Marathon. Мета благодійного марафону - адресна допомога постраждалим дітям України.

Відвідування сеансу можливе за умови обов'язкового бронювання квитків на сайті кінотеатру(по 0 грн) - https://zhovten-kino.kiev.ua/movie/354851

У разі виникнення непередбачуваних обставин через які ви не можете відвідати показ, просимо зробити повернення квитків на сайті кінотеатру.


Вік

2+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

Каса +380 (67) 329 98 30
Адмiн +380 (67) 247 59 73


Посилання


Адреса

Київ
вул. Костянтинівська, 26