Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Благодійні покази українського анімаційного серіалу "Козаки. Футбол"

Благодійні покази українського анімаційного серіалу "Козаки. Футбол"


29 червня в кінотеатрі "Жовтень" відбудуться благодійні покази українського анімаційного серіалу "Козаки. Футбол", знятого на основі персонажів культового мультфільму "Як козаки у футбол грали".


Разом з трьома запорозькими козаками - Оком, Граєм і Туром - ви вирушите у подорож країнами Європи, де вони гратимуть у футбол, а ви - вболіватимете за них. Інші цікаві персонажі картини - Кріштіану Роналду з футбольного клубу "Реал", Даріо Срна з "Шахтаря" та інші відомі футболісти. Всього 26 захопливих епізодів.

Цей показ відбувається в рамках проєкту "Колискова КіноКраїна", який створено Благодійним фондом Св. Миколая, кінокомпанією BIG HAND FILMS та кінотеатром "Жовтень" на підтримку дітей України. Кінопокази проходить в межах Всесвітнього кіномарафону на підтримку України – CinemaAid Ukraine Charity Film Marathon.

Мета благодійного марафону - адресна допомога постраждалим дітям України.

Захід проводиться за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Українського культурного фонду, Асоціації "Дивись українське".

Відвідування сеансу можливе за умови обов'язкового бронювання квитків на сайті кінотеатру (по 0 грн): https://zhovten-kino.kiev.ua/movie/354846.

У разі виникнення непередбачуваних обставин через які ви не можете відвідати показ, просимо, зробити повернення квитків на сайті кінотеатру.


Вік

3+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

Каса +380 (67) 329 98 30
Адмiн +380 (67) 247 59 73


Посилання


Адреса

Київ
вул. Костянтинівська, 26