Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Набори для малювання на воді від Kineticsand

Набори для малювання на воді від Kineticsand


Набори для малювання фарбами по воді


Чарівна техніка малювання Ебру - це казковий метод малювання, який передбачає замість полотна або паперу використовувати незвичайну поверхню - воду. Звичайно, вода використовується не зовсім проста, та й фарби потрібні спеціальні, приготовані на натуральній основі. В результаті у вас вийде неймовірно красива картина, яку повторити практично неможливо. Спробуйте малювати разом з дітьми. Цей процес заворожує і захопить вашу дитину не на одну годину. А які шедеври виходять у маленьких художників - одне чудо!

Створений на воді малюнок переноситься на папір шляхом накладення аркуша паперу зверху, потім знімається з води і ставиться на горизонтальну поверхню для висихання.


Kineticsand пропонує набори з високоякісними, безпечними фарбами виробництва Туреччини. Не радимо купувати низькоякісні фарби виробництва Китаю. Краще відмовитися від покупки, ніж труїти дітей неякісною продукцією.


Набір Ебру творчість (10 мл) - 699 гривень

Набір EBRUA з 12 фарб по 10 мл для малювання в техніці Ебру. Високоякісні безпечні фарби, пластиковий місткий лоток, 10 аркушів паперу для техніки Ебру, аксесуари для техніки.


Набір Ебру творчість (6 мл) - 599 гривень

Набір EBRUA з 12 фарб по 6 мл для малювання в техніці Ебру. Високоякісні безпечні фарби, пластиковий місткий лоток, 10 аркушів паперу для техніки Ебру, аксесуари для техніки.


Вік

4+


Телефон

+380 (99) 468 10 37
+380 (68) 887 67 69
+380 (44) 361 51 76


Посилання


Адреса

Київ