Дитячий день народження в стилі квест

Дитячий день народження в стилі квест


Не знаєте, що подарувати дитині на день народження? Звичайна анімаційна програма вже зовсім стала нудною та одноманітною для вашої маленької компанії?

Найкраще, що можна подарувати дитині, - це новий досвід і радісні спогади. З цим завданням чудово справляються живі квести. Рольові квести навчають дітей соціальній взаємодії, дають їм можливість на власному досвіді відчути, що таке переговори, як вибудовувати стратегії. І найголовніше, такі ігри дають дітям море задоволення, вони включаються в гру моментально, прекрасно розуміють її правила і у задоволенням придумують незвичайні, неординарні ходи.

Діти завжди грають з ентузіазмом в десять разів більшим, ніж дорослі. І більш того, іноді вони грають навіть краще, ніж дорослі.


Так що ж таке живий квест?

Живий квест - це сюжетна гра-пригода. Кожен гравець отримує унікальну роль і стає героєм історії. Як в кіно, тільки по-справжньому. Як в книзі, тільки тут і зараз. Живий квест - це гра між собою і кожен із ближнім. Все як в житті, тільки без наслідків!

Живий квест прекрасне рішення щоб здивувати не тільки іменинника, але і його гостей. Діти обожнюють таємниці, загадки, пригоди і розслідування, тому всі будуть залучені в гру, ніхто з гостей не буде нудьгувати! Адже кожному гравцеві дається своя роль і цілі, досягти які можна тільки спілкуючись з іншими гравцями, тому задіяні будуть все і тихі і активні.

Це гра, в якій можна зробити захоплюючі подорожі і в часі, і в просторі. А найцікавіше - у дітей буде повна свобода дій, як в крутий комп'ютерній грі. Ваша дитина зможе зануритися в світ своєї улюбленої казки і побачити своїх улюблених персонажів наживо! Їх чекає не тільки взаємодія з героями, але і повне занурення в квест!


Для якого віку підходить квестова програма?

Для дітей різного віку організатори мають різні варіанти квестів.

  • Для маленьких дітей від 6 до 11-12 років пропонують командні квести, в яких діти будуть спільно вирішувати різні завдання, проходити спільні випробування і відчувати себе єдиною, впевненою командою. В ході гри будуть проявлятися лідери, розвиватися лідерські якості, якості командної роботи. І діти будуть переживати справжні командні пригоди.
  • А для дітей старшого віку, від 11 років, рекомендується спробувати рольові квести. Рольові квести вводять дітей у світ переговорного спілкування. За рахунок рольових квестів дитина може чудово прокачати свої навички спілкування. При цьому все це відбувається в ігровій формі. І, безумовно, практично кожна дитина отримує задоволення від даної гри.


Рольовий квест допомагає і перезнайомити дітей, і знайти їм велику кількість нових друзів.


Поспішайте замовити квест для вашої дитини на День Народження, випускний або інше свято! Вашій дитині подарують справжню пригоду!

  • +38 (095) 197 43 84
  • inst: @kids.quest_kiev
  • facebook: @kidseventquest

Коли

Пн 10:00–22:00.


Вік

0+


Вартість

День народження в стилі квест: 1500 грн


Телефон

+380 (95) 197 43 84


Посилання


Адреса

Київ