Міжнародний центр розвитку підлітків KIDBIЦентр розвитку підлітків KIDBI - це сучасна школа, з комплексними програмами розвитку дітей, підлітків та їх батьків.

Класична система освіти практично кожної країни вимагає нововведень. У школі і в університеті не вчать як бути щасливим, успішним, як добиватися своїх цілей, як бути впевненим, як мати гармонійні і щасливі відносини з однолітками та батьками, як розуміти і приймати себе. Що потрібно робити, щоб знати, що ти можеш домогтися своїх бажань? Де той чарівний інститут, який навчить нас думати, приймати рішення, брати відповідальність за свої слова, бути усвідомленим? І тоді, коли тобі в майбутньому 20, 35, 50, точно знати і бути впевненим у своєму теперішньому і майбутньому! Знати чого ти хочеш!
 
KIDBI формує абсолютно нове покоління дітей і підлітків. Покоління тих, хто впевнений у собі, хто вміє мріяти, покоління тих, хто змінює свій світ кожен день. Саме так ми зможемо створити свою реальність. Усвідомлено і впевнено крокувати в сьогодення і майбутнє. Саме так, кожна дитина, кожна сім'я зможе жити гармонійно, легко і успішно. Лідерами не народжуються, лідерами стають.Центр розвитку - саме та платформа, де підлітки цього досягають.
 
KIDBI використовує сучасні і нові технології. Центр вже працює в Україні, в Києві і в США, в Майамі. Тренери KIDBI  - це щасливі і успішні люди, які працювали з дітьми в Україні, США, Індії, Грузії, Чехії, В'єтнамі, Камбоджі і більше 10 інших країн світу і Європи.

Центр розвитку підлітків пропонує вам багато цікавих навчальних програм протягом року:

  • Школа вихідного дня для дітей віком від 9 до 15 років - це повноцінна комплексна програма, де діти знаходять нових друзів, починають впевненіше себе вести і любити процес навчання.
  • Сімейні ігри для дітей від 5 до 17 років.Сімейні гри - це інтелектуальний відпочинок для всієї сім'ї (мама, тато, діти), де ви отримуєте: рекомендації особисто для вашої родини, консультації психологів, сімейних терапевтів, веселу і легку атмосферу зі смачним чаєм.
  • Програми освітніх таборів.

Реєструйтеся на пробне безкоштовне заняття у школі та завітайте до центру разом зі своєю дитиною!
Заходи організатора

Netflix Camp: Film Making!

7 Серпня - 13 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.

Дитячі таборі KIDBI на морі в Болгарії

3 Серпня - 19 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Контакти

+380 (98) 161 01 01
info@kidbi.com


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 36

Як дістатися?

Зупинка «Супермаркет» / «Блокбастер» в напрямку Північного моста.

Тролейбуси: 30, 31, 34.

Автобуси: 21, 101.

Маршрутки: 21 (157), 101, 106, 150, 151, 157д, 180, 192, 190, 242, 550, 573, 598.