Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Прокат Альманаху сучасних українських анімаційних фільмів

Прокат Альманаху сучасних українських анімаційних фільмів


Яка новина! Радо запрошуємо батьків із дітками віком 3-10 років на перегляд кращих українських анімацій останніх років, відзначених на українських та міжнародних фестивалях!

 

З 2 січня у прокаті в київських кінотеатрах Кінотеатр Факел КП "Київкінофільм", Кінотеатр ЛІРА, Кінотеатр ім. Шевченка та Кінотеатр "Дніпро" КП "Київкінофільм" демонструють альманах сучасної української дитячої анімації «Що там трапилось у Дзвінки?».

Альманах створено за підтримки ДержКіно України.

До нього увійшли:

  • чотири серії мультфільму «Мишко та місячна Дзвінка» Людмили Ткачикової
  • короткометражний фільм «Халабудка» Манука Депояна
  • короткометражний фільм «Цирк на дроті» Олега Педана.


Трейлер: https://vimeo.com/382168482

Тривалість: 60 хвилин.

Продюсери: Michael Margulis, Володимир Слєпцов.

Прокат здійснює українська анімаційна студія Studio KAPI, що працює над повнометражним 3D мультфільмом про нові пригоди Петрика П’яточкина (деталі на Piatochkin Com)

Обрати сеанс можна тут: https://wowclub.ua/kino/214315

В планах також прокат в інших містах України, починаючи з квітня.

Довідка:

«Мишко та місячна Дзвінка» (2018)
Маленька місячиня Дзвiнка відчуває себе дуже самотньою. У пошуках друзів вона вирушає до Блакитної Планети, де зустрічає непослуха Мишка. Вiн такий дивний! Але фантазії і мрії їх поєднують. Через тертя і конфлікти у дітей виникає толерантність i дружба.

«Халабудка» (2014)
У кожному великому місті є історичний центр. Або хоча б один-єдиний будиночок, який має непоказний вигляд, і пожитку з нього - жодного. Адже в ньому не розмістити навіть стіл з комп'ютером! На його місці можна було б побудувати багатоповерхівку. Але… він охороняється законом як пам'ятник старовини. А скільки таких будиночків знесли? Історія маленького будиночка-Халабудки - це історія про дорослішання, про пам'ять, подяку і любов до свого коріння. А ще - це пізнавальна казка. У ній розповідається про національні «халабудки» різних культур.

«Цирк на дроті» (2019)
У дитячої фантазії немає меж, немає заборон. Будь-який предмет може ожити і стати героєм казки. Одного вечора батьки залишили дитину з дідусем. Дідусь напрацювався, втомився, і трохи розслабився в кріслі зі своєю газетою. Заснув… Ось тут і настав час, коли зникли всі заборони. Малеча вигадала свою казку...

Сценарії до фільмів «Мишко та місячна Дзвінка» та «Халабудка» написала авторка легендарних Петрика П’яточкина та Капітошки Наталя Гузєєва.


Вік

3–10


Посилання


Адреса

Київ
Кінотеатр Факел КП "Київкінофільм", Кінотеатр ЛІРА, Кінотеатр ім. Шевченка, Кінотеатр "Дніпро" КП "Київкінофільм"