Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Інтерактивний майданчик

Інтерактивний майданчик


Вперше у Києві! Виставка для дітей та дорослих "Інтерактивний майданчик".


Виставка, створена командою WRO у 2008, мандрує світом і відзначає цього року десяту річницю: за цей час її відвідали понад триста тисяч людей на трьох континентах.


"Інтерактивний майданчик" — незвичайна виставка. Це місце, де мистецтво переплелося з новітніми технологіями. Дитина тут може робити все: галасувати, стрибати, торкатися предметів, експериментувати та вигадувати власні розваги, створюючи нові арт-об’єкти та навчаючись у грі.


Виставка складається з п’ятьох інтерактивних інсталяцій, кожна з яких реагує на рух, голос, доторки дитини в реальному часі. Серед них величезний музичний інструмент, на якому можна грати всіма частинами тіла, пристрій для малювання світлом, а також машина, що поєднує тактильні відчуття з візуальними.

Окрім цього, на відвідувачів чекає спеціальна лаунж-зона з кінотеатром, де можна переглянути класичні польські мультфільми 1960-70-х років та хіти української анімації. 

Граючись та навчаючись на "Інтерактивному майданчику", дитина взаємодіє з іншими дітьми та пізнає світ з допомогою мистецтва, відчуваючи свою роль у створенні нових речей.


Виставка розрахована на дітей шкільного віку та їхніх батьків, вчителів, дитячих психологів, художників, кураторів. 

Паралельна програма виставки складатиметься з шести освітніх заходів, спікери яких розкажуть про актуальні мистецькі практики та методики альтернативної освіти в Україні.


"Інтерактивний майданчик" працюватиме до 16 грудня 2018 щоденно, з 10:00 до 20:00, у просторі креативної спільноти IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова 8.

Вхід вільний!


Вік

5+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
вул. Набережно-Лугова, 8