Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Курс програмування Python для дітей

Курс програмування Python для дітей


Курс програмування Python для дітей від 8 років

  • вартість 800 грн / міс
  • старт 18.01 на 16:00

Курс програмування Python онлайн базується на вивченні високорівневою мовою програмування загального призначення. Ця мова використовують в розробці комп'ютерних ігор на зразок World of Tanks і Battlefield, його використовують для автоматизації. Цей курс дає розуміння, читання і написання коду. Ми вибрали саме цю мову тому, що синтаксис ядра Python простий, але бібліотека включає великий набір корисних функцій. Цей курс з вивчення мови Python дозволяє учням ознайомитися з загальними і основними поняттями написання коду.

Результат курсу програмування на Python онлайн:

Ваша дитина зрозуміє принципи написання коду, зрозуміє основи побудови будь-якої програми. Чи зможе створити свою онлайн-гру. Зробить перші кроки в текстовому програмуванні. Зрозуміє яким чином можна написати модулі та алгоритм виконання для ПК. Навчиться працювати з об'єктами і списками. І створить власну онлайн-гру.

Пропонується курс Python, як окремий курс в програмуванні - це ознайомлення з основними принципами написання, читання і розуміння коду. На курсі пайтон ви познайомтеся з мовою python на практиці. На цьому курсі учні вчаться застосовувати принципи об'єктно-орієнтованого програмування. На цьому рівні учні створюють різноманітні маленькі гри.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське, онлайн


Вік

8+


Вартість

участь (місяць): 800 грн


Посилання


Адреса

Київ