Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Культурний декрет: "Леле, леле, лелесенько"

Культурний декрет: "Леле, леле, лелесенько"


20 липня в рамках проекту "Культурний декрет" відбудеться лекція і майстер-клас зі співу колискової.


Під час майстер-класу поговорите про важливість колискового співу у традиційній культурі та сучасному життєвому світі. Розглянете своєрідність українських колискових серед колисанок різних народів світу.

Окрім того, розглянете властивості колискової пісні: від заспокійливої, знеболювальної та охоронної до естетичної, комунікативної та світоглядної. Майстер-клас допоможе зрозуміти механізми впливу колискового співу на дитину та матір, вивчити основні мелодії українських народних колискових пісень, розглянути їх сенс, усвідомити невербальний аспект простору колискового співу (особливості голосу, інтонації, дотики ).

Ще Марина Сніжна розповість чи варто сюсюкати з дитиною і якою має бути мова, спрямована до дитини (так звана "infant-direct speech"). Як налаштувати голос, щоб він став цілющим саме для вашої дитини. А також про що свідчать дослідження науковців щодо впливу материнського голосу і співу на дитинку в утробі, новонароджених та передчасно народжених малят. Які бувають екологічні способи заспокоєння немовлят і вкладання в ліжко старших діточок. Отриманий досвід дозволить розширити вікові межі застосування колискових, створити теплу емоційну атмосферу в родині, віднайти новий спосіб психологічного розвантаження.


Кількість місць обмежена!

Обов'язкова попередня реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1GAbEgS5LqG_wRAcETfZT3omQePyC40_RVm4EickvX6w/edit​

Телефон для довідок: (044) 288 28 07.


Вік

Батькам


Вартість

для дорослого: 100 грн (діти ‒ безкоштовно)


Телефон

+380 (44) 288 28 07


Посилання


Адреса

Київ
вул. Паньківська, 9

Як дістатися?

ст.м. Університет, ст.м. Льва Толстого

Вхід через арку біля Ощад Банку, вул. Льва Толстого, 23