Інтернет магазин іграшок Profi-Toys

Інтернет магазин іграшок Profi-Toys


Profi-Toys - інтернет-магазин іграшок і колекційних моделей сільськогосподарської, будівельної, спецтехніки та інших супутніх товарів.

 

Profi-Toys пропонує іграшки, які розвивають в дитині певне захоплення, наприклад тягу до землеробства (агро іграшки) або будівництва (дитяча спецтехніка), іграшки для юних пожежників або працівників спецслужб.

В асортименті також є моделі й для дорослих колекціонерів, які обожнюють свою роботу. Якщо ви працюєте в логістичній фірмі, фермерському господарстві, в комунальному підприємстві й бажаєте зробити креативний подарунок колезі або начальству, то ви потрапили за адресою. Масштабна копія улюбленої техніки буде завжди доречна для проф-свята і підійде як для товариша або начальника на роботі, так і для партнера по бізнесу.

 

Для батьків, які хочуть розвивати у своїй дитині певне захоплення, наприклад тягу до землеробства або будівництва, або бачать у малюку юного пожежника чи працівника спец-служб — дитяча спецтехніка «Bruder» може стати найкращим подарунком для хлопчиків, які прагнуть до пізнання дорослого світу машин та механізмів.

Асортимент машинок включає в себе точні копії справжньої техніки різної тематики:

  • сільгосптехніка: дитячі трактори та комбайни;
  • рятувальна техніка: поліцейські машини, пожежні машини та швидка допомога;
  • будівельна техніка: автокрани, бетоновози, бульдозери, екскаватори та ін.;
  • комунальна техніка: сміттєвози, снігоприбиральні машини, евакуатори;
  • вантажні машини: самоскиди, тягачі та фургони;
  • ігрові набори та фігурки людей різних професій.

Усі машинки чітко повторюють колір, дизайн та функції оригінальної техніки Scania, Man, Jeep, John Deere та інших машинобудівних корпорацій, тому діти зможуть заочно оволодіти необхідними знаннями по управлінню складними дорослими машинами. Іграшки виготовлені з безпечного та надміцного пластику, що підвищує вірогідність довшого «життя» виробів у самих «екстремальних» умовах дитячої гри.

Розумні іграшки для розвитку та гри для дітей 8-12 років

Інтернет-магазин Profi -Toys - це улюблене місце для фанатів своєї справи.
Час роботи

Пн–Нд 09:00–20:00.


Контакти

+38 (067) 127 08 34
info@profi-toys.com.ua


Посилання


Адреса

Київ