Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Онлайн-квест "Таємна кімната"

Онлайн-квест "Таємна кімната"


Онлайн-квест "Таємна кімната" - це другий квест із серії "Світи Джоан Роулінг".

Увага! Безкоштовна міні-версія квесту вже доступна тут http://ongame.com.ua/quest/3

Легенда квесту
Таємна кімната відкрита, але як в неї потрапити? Бідолаха Джині чекає своїх рішучих друзів в надрах Хогвартса.
Вам належить подолати 12 секторів випробувань, потрапити в Таємну кімнату і битися з гігантським змієм! При цьому, кожен з вас грає окрему роль! Тільки справжня командна гра допоможе здолати непрості перешкоди.

У секторах випробувань ви зустрінетеся з Малфоєм, Локонсом, Хагрідом, Дамблдором, плаксою Міртл, Снейпом та іншими персонажами. Вам належить розшифрувати щоденник Тома Редла і розгадати послання павуків...
Поспішайте! Адже дуже скоро Джіні Візлі помре, а Він перестане бути спогадом!

Унікальні особливості квесту

  • Квест рольовий - у ньому є 3 ролі: Гаррі, Рон і Герміона. Це означає, що у кожного з вас буде своя частина загадки, і тільки спільними зусиллями ви зможете відтворити повну картину і знайти рішення. Вам буде надано 3 коди персонажів і кожен гравець введе свій код. Якщо в команді більше 3-х гравців, то за одного персонажа може грати кілька людей.
  • Квест не лінійний - ви можете проходити завдання в будь-якому порядку, а також повертатися до кожного з них в будь-який момент часу.


Призовий фонд
Призи отримують все команди, які пройдуть онлайн-квест "Таємна кімната", 15 травня з 20:00 до 23:00.
Рейтинг будується за часом проходження квесту.

  • 1 місце: подарункова карта MAFIA номіналом 300 грн + подарунковий сертифікат на третій онлайн-квест з серії "Світи Джоан Роулінг".
  • 2 місце: подарункова карта MAFIA номіналом 200 грн + подарунковий сертифікат на третій онлайн-квест з серії "Світи Джоан Роулінг".
  • 3 місце: подарункова карта MAFIA номіналом 100 грн + подарунковий сертифікат на третій онлайн-квест з серії "Світи Джоан Роулінг".

Кожній команді, яка пройшла квест 15 травня 2020 до 23:00: бонус 100 грн на участь в наступному квесті серії "Світи Джоан Роулінг".

Які завдання?
Вас чекає 12 секторів із завданнями. У кожному секторі "живе" будь-який герой, який з вами спілкується й іноді дає підказки. У кожному з 12 секторів знаходиться ключ, 12 ключів допомагають відкрити Таємну кімнату, в якій відбувається фінальний бій за життя Джині Візлі.

Грайте з дітьми від 8 років, грайте з друзями, навіть якщо вони живуть в інших містах!

Адреналін і приємні призи забезпечені!

Реєстрація за посиланням http://ongame.com.ua/quest/4


Вік

8+


Вартість

участь: 200 грн


Телефон

+38 (063) 838-56-60


Посилання


Адреса

Київ
онлайн