Indigo Mental Club Kiev

Indigo Mental Club Kiev


Центри інтелектуального розвитку "Indigo Mental Club" були створені, щоб дати дітям від 5 до 14 років можливість розкрити та реалізувати всю свою геніальність і всі приховані можливості мозку

 

В основу програми покладена ментальна арифметика - методика усного рахунку, яка поширена в 52 країнах світу. Методика одночасно розвиває праву і ліву півкулі мозку. Заняття з викладачем проходять онлайн через zoom на рахівницях aбaкуc (copoбaн). Діти тренуються за допомогою унікальної онлайн-програми, яка дозволяє зробити процес навчання більш простим і водночас більш цікавим для дитини.

 

Курс розрахований на різні вікові групи: 5-6, 7-8, 9-11, 12-14 років. Заняття побудовані таким чином, щоб методично тренувати всі області головного мозку, удосконалювати уяву, інтуїцію, креативну спрямованість, а також дрібну моторику. В цілому ментальна арифметика позитивно впливає на успішність дитини в школі та на успіх в різних сферах життя.

Місія «Indigo Mental Club» - це всебічне інтелектуальне зростання дітей! Прорив в розумовому розвитку дитини ви чітко побачите вже через кілька місяців занять!

 

 
Контакти

+380 (99) 201 34 31
indigomentalcom@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ