Європейський колегіум

Європейський колегіум


Європейський колегіум створює унікальний надихаючий освітній простір, який допомогає учням максимально розкрити свій потенціал та успішно реалізувати його в реаліях сучасного світу!


Освітній процес у школі сприяє розкриттю потенційних можливостей і особистісних якостей учнів, розвиває мотивацію до навчання, допомагає сформувати самостійне мислення, бути відповідальними по відношенню до оточуючих та ефективно співпрацювати з ними.

Головними принципами, на яких будується виховний процес колегіуму, є любов до дітей з розумною вимогливістю до них, толерантність, доброчесність, шанобливе ставлення до української мови та культури, екологічна свідомість, висока культура та гідна поведінка всіх учасників освітнього процесу.

Європейський колегіум створений у 2002 році, є єдиною та неповторною школою нового типу, що увійшла у список найінноваційніших шкіл світу.

Колегіум — не просто навчальний заклад, це спільнота однодумців, які щоденно співпрацюють задля створення унікального освітнього середовища та єдиного простору для гармонійного розвитку учнів.

Більше 17 років Колегіум працює над вдосконаленням програми підтримки та розвитку обдарованості своїх вихованців, завдяки якій 84 % учнів ЄК – переможці різноманітних олімпіад, конкурсів та змагань.


Контакти

+380 (44) 229 97 20
info@eurocollegium.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Сєченова, 9, Голосіївський район

Як дістатися?

Філії:

1. вул. Сєченова, 9

2. вул. Максимовича, 28-В ЖК "Нова Англія"