Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Новорічний Borjomi Парад



22 грудня центр столиці України на кілька годин перетвориться на місце проведення справжнього театралізованого дійства.

Феєрверки з метафану, 10-метрова платформа, сотні людей у новорічному вбранні, запальна музика та конкурс на найкращий костюм - ось що очікує українців на першому Новорічному Borjomi Параді. 

Костюмовані паради є невід'ємним атрибутом святкування Нового року в багатьох країнах світу. Так, наприклад, у Лондоні тисячі людей виходять на вулиці міста, щоб стати частиною найбільшої новорічної ходи у Європі. А парад у Гонконзі, присвячений Китайському Новому року, завжди супроводжується величною ходою з червоним драконом на чолі. 

Новорічний Borjomi Парад – це зрежисована святкова хода,  супроводжувана сучасною хореографією, живою музикою та яскравими новорічними костюмами. Команда професіоналів – відомі художник по костюмах Леся Патока, режисер-постановник Слава Жила, композитор Юрій Звонар та хореограф Данило Демехін працюють над створенням справжньої атмосфери свята. 

Парад активно підтримує місто і Департамент культури КМДА, адже проект сприяє підвищенню туристичної привабливості столиці зокрема та країни загалом у святковий час. 

А стати глядачем безпрецедентного новорічного дива зможуть всі охочі. У рамках події серед  учасників відбудеться конкурс на найкращий новорічний костюм. Авторів найяскравіших образів очікують круті призи та подарунки.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Від вулиці Володимирської до Софійської площі